Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

Kiko Todoroski Facebook Page
Фотографија на профилот


Latest topics
Пријатели


 

 
 

Христијан Тодороски Фан Клуб - Портал G+Jv+Jf0vQpK2Hs3jvlcAAAAASUVORK5CYII=


Христијан Тодороски Фан Клуб - Портал PzaOWT06178BOVgwjnvfcBwAAAAASUVORK5CYII=

Рекламен Банер
Рекламен банер за Фан Клубот на Христијан Тодороски

Денес фан клубот на Христијан прави 3 години од своето постоење
Христијан Тодороски Фан Клуб - Портал Icon_minitimeПон 05 Мај 2014, 12:42 by Todoroska♥
Денес фан клубот на Христијан Тодороски прави 3 години од своето постоење.На овој ден во 2011 годниа беше основан фан клубот на Христијан Тодороски.Ние секогаш ке бидиме со Христијан и ќе го подржуваме во тоа што го …


[ Full reading ]
Comments: 2
Христијан Тодороски го објави видео записот за песната „Херој“
Христијан Тодороски Фан Клуб - Портал Icon_minitimeПон 28 Апр 2014, 13:21 by Todoroska♥
Христијан Тодороски Фан Клуб - Портал P10


„Херој“ е емотивна балада 

Музиката е на Димитар Синдилиев и текст на Христијан Тодороски додека видео записот е сниман во Битола со Cut продукција


[ Full reading ]
Comments: 1
2 Години Христијан Тодороски Фан Клуб
Христијан Тодороски Фан Клуб - Портал Icon_minitimeНед 05 Мај 2013, 12:47 by Todoroska♥
Денес фан клубот на Христијан прави 2 годни од своето постоење.На овој ден во 2011 годниа беше основан фан клубот на Христијан Тодороски

Comments: 0
Ексклузивно: Кико од Идол не е веќе во План Б!?
Христијан Тодороски Фан Клуб - Портал Icon_minitimeПет 26 Апр 2013, 17:27 by Todoroska♥
Музика 24 дознава дека Христијан Тодороски Кико познат како Кико од Идол веќе не е во План Б продукција. Поради тоа што веќе долго време оваа продуценска куќа нема направено ништо за него и неговата музичка кариера. …

[ Full reading ]
Comments: 0
Новата Песна на Кико ќе биде готова за околу месец дена
Христијан Тодороски Фан Клуб - Портал Icon_minitimeСаб 08 Дек 2012, 18:15 by Todoroska♥
За околу месец дена, Кико пак ќе не израдува со нова песна и спот.Наскоро очекувајте ја новата песна на Кико тоа ќе биде една убава балада. Very Happy

Comments: 1
Новата Песна на Кико - Одиме до крај на граници од Макфест 2012
Христијан Тодороски Фан Клуб - Портал Icon_minitimeСре 14 Ное 2012, 13:56 by Todoroska♥


Музика : Зоран Алексиќ

Аранжман : Зоран Алексиќ

Текст : Христијан Тодороски


Comments: 0
Слушнете го рефренот на новата песна на Христијан за Макфест 2012
Христијан Тодороски Фан Клуб - Портал Icon_minitimeПон 27 Aвг 2012, 14:27 by Todoroska♥
Слушнете го рефренот на новата песна на Христијан за Макфест 2012 од 01:33 до 01:54мин
Дел од новта оесна на Кико:
Само сакам ти да останеш,
да ме понесеш и да не престанеш.
Цело небо над нас, ние едно сме
Не размислувај, и ајде води ме.Comments: 3
Христијан Тодороски ft. Денис Мурат- На овој свет
Христијан Тодороски Фан Клуб - Портал Icon_minitimeСаб 07 Jул 2012, 17:08 by Todoroska♥

Новата песна на Христијан Тодороски - На овој свет заедно со Денис Мурат...Уживајте во летниов период со песнава....
bounce Христијан Тодороски Фан Клуб - Портал 2092155363 Христијан Тодороски Фан Клуб - Портал 2092155363 Христијан Тодороски Фан Клуб - Портал 2092155363


Comments: 2
Кико и Денис во дует насловен „На овој свет“
Христијан Тодороски Фан Клуб - Портал Icon_minitimeПон 02 Jул 2012, 10:46 by Todoroska♥
Уште една музичка соработка од денеска пуштена во македонскиот радиски етер. Станува збор за новата песна на Христијан Тодороски – Кико „На овој свет“ во која му гостува неговиот колега од шоуто „Македонски Идол“, …

[ Full reading ]
Comments: 6
Hristijan  Todoroski Fan Club
Copyright ©2011-2012
Forum design by Mimi*
 
Statistics
Постојат b>495 регистрирани членови
Најновиот регистриран член е Anna555

Нашите членови се испратиле точно 2067 мислења in 291 subjects
Влез
Член:
Лозинка:
Логирај ме автоматски на секоја моја посета:
:: Си ја заворавив лозинката!
Top posters
Todoroska♥
Христијан Тодороски Фан Клуб - Портал Vote_lcapХристијан Тодороски Фан Клуб - Портал Voting_barХристијан Тодороски Фан Клуб - Портал Vote_rcap 
♥Lozanoska♥
Христијан Тодороски Фан Клуб - Портал Vote_lcapХристијан Тодороски Фан Клуб - Портал Voting_barХристијан Тодороски Фан Клуб - Портал Vote_rcap 
Ana.Kiko
Христијан Тодороски Фан Клуб - Портал Vote_lcapХристијан Тодороски Фан Клуб - Портал Voting_barХристијан Тодороски Фан Клуб - Портал Vote_rcap 
jovanna*
Христијан Тодороски Фан Клуб - Портал Vote_lcapХристијан Тодороски Фан Клуб - Портал Voting_barХристијан Тодороски Фан Клуб - Портал Vote_rcap 
.annie.♥
Христијан Тодороски Фан Клуб - Портал Vote_lcapХристијан Тодороски Фан Клуб - Портал Voting_barХристијан Тодороски Фан Клуб - Портал Vote_rcap 
Кикохоличарка до крај♥
Христијан Тодороски Фан Клуб - Портал Vote_lcapХристијан Тодороски Фан Клуб - Портал Voting_barХристијан Тодороски Фан Клуб - Портал Vote_rcap 
eda-srce
Христијан Тодороски Фан Клуб - Портал Vote_lcapХристијан Тодороски Фан Клуб - Портал Voting_barХристијан Тодороски Фан Клуб - Портал Vote_rcap 
Davor
Христијан Тодороски Фан Клуб - Портал Vote_lcapХристијан Тодороски Фан Клуб - Портал Voting_barХристијан Тодороски Фан Клуб - Портал Vote_rcap 
DareFan
Христијан Тодороски Фан Клуб - Портал Vote_lcapХристијан Тодороски Фан Клуб - Портал Voting_barХристијан Тодороски Фан Клуб - Портал Vote_rcap 
KikoFan
Христијан Тодороски Фан Клуб - Портал Vote_lcapХристијан Тодороски Фан Клуб - Портал Voting_barХристијан Тодороски Фан Клуб - Портал Vote_rcap 
Кој е он-лајн?
In total there is 1 user online :: 0 Регистрирани, 0 Скриени и 1 Гост

Никој

Најмногу членови кои го посетиле форумот воеднаш се 42 во Пон 11 Jул 2011, 11:45
Час