Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

Share
 

 HIGH SCHOOL PARTY with HRISTIJAN KIKO TODOROSKI @ Summer Club Colosseum

Go down 
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥

Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 33

HIGH SCHOOL PARTY with HRISTIJAN KIKO TODOROSKI @ Summer Club Colosseum Empty
ПишувањеПредмет: HIGH SCHOOL PARTY with HRISTIJAN KIKO TODOROSKI @ Summer Club Colosseum   HIGH SCHOOL PARTY with HRISTIJAN KIKO TODOROSKI @ Summer Club Colosseum Icon_minitimeЧет 09 Јун 2011, 19:35

Во петок по повод крајот на школската година официјално започнуваат средношколските забави во летниот клуб Colosseum.

Менаџерскиот тим се погрижи да си поминете незаборавно оваа сезона во одличен амбиент кој македонските идоли ќе го направат само за вас!!!

Официјален старт: Петок 10.06.2011
...
Големо отворање со Христијан Тодороски - Кико!!! & Dj Dac

Медиумски покрoвител: [You must be registered and logged in to see this link.]

Влез со флаер : 150 денари (со вклучен пијалок по избор)

Влез без флаер : 150 денари (без пијалок)

Почеток:21.00 часот

Информации и резервации: 071 390 169 - Кирил
077 684 443 - Сара
Бидете дел од најголемото случување овој викенд и поминете си незаборавно со вашето друштво во најактуелниот клуб во градот за оваа сезона 2011!!!

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
http://kikotodoroskifanclub.forummk.com
 
HIGH SCHOOL PARTY with HRISTIJAN KIKO TODOROSKI @ Summer Club Colosseum
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Христијан Тодороски :: Настапи-
Отиди до: