Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

Share
 

 Рајот и Пеколот на Кико во спот/ фото-приказна

Go down 
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥

Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 33

Рајот и Пеколот на Кико во спот/ фото-приказна Empty
ПишувањеПредмет: Рајот и Пеколот на Кико во спот/ фото-приказна   Рајот и Пеколот на Кико во спот/ фото-приказна Icon_minitimeСре 15 Јун 2011, 14:04

Рајот и Пеколот на Кико во спот/ фото-приказна D252A88F38724B499FD845E3967682F0Ексклузивецот на МакМјузик продукција - Христијан Тодороски - Кико, за својата прва песна - Рај и Пекол, сними видео-спот. Овој видео-запис се снимаше на повеќе локации во Битола и околијата, неколку села и на спортскиот аеродром.

Освен Кико, во спотот се појавува и манекенката Марија Јовчевска, од модната агенција Моделс Ин.

Рајот и Пеколот на Кико во спот/ фото-приказна 001F14797CB91A4DBC0196D5DEE0AB92

Рајот и Пеколот на Кико во спот/ фото-приказна 4D67538A91A10B419C02643A481EDAD3

Рајот и Пеколот на Кико во спот/ фото-приказна 4FAA613EEFBBB44281FD5400D073AACD

Спотот го режираше Дарио Јанковиќ, а официјалната промоција ќе се случи следната недела...

Рајот и Пеколот на Кико во спот/ фото-приказна C56183257108094BA59EC559FCFC2048

Рајот и Пеколот на Кико во спот/ фото-приказна 4329A3B98143464C9F753A21E5957430

Рајот и Пеколот на Кико во спот/ фото-приказна D0F7ABDE1DA2E5499E4B8BEB2FA3690C

Освен со снимањето на спотот, Кико периодов е зафатен со настапи по македонските клубови и дискотеки.

Рајот и Пеколот на Кико во спот/ фото-приказна 941072B344C55B43AB594185A1A39A3B

Рајот и Пеколот на Кико во спот/ фото-приказна 6C890F1342418F4496B06B68355ABF89

_________________
Рајот и Пеколот на Кико во спот/ фото-приказна 598340306398999448552180Рајот и Пеколот на Кико во спот/ фото-приказна Normal52Рајот и Пеколот на Кико во спот/ фото-приказна 558356268521846569601542
Вратете се на почетокот Go down
http://kikotodoroskifanclub.forummk.com
emche-ohrid
Член
emche-ohrid

Број на мислења : 6
Reputation : 0
Член од : 2011-06-18

Рајот и Пеколот на Кико во спот/ фото-приказна Empty
ПишувањеПредмет: Re: Рајот и Пеколот на Кико во спот/ фото-приказна   Рајот и Пеколот на Кико во спот/ фото-приказна Icon_minitimeСаб 18 Јун 2011, 16:55

Preeeeeeeee ubaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa e pesnataaaaaaaaaaa
samo taka prodolzii Kikooo <3 !!
Вратете се на почетокот Go down
kiko srce moe
Член
kiko srce moe

Број на мислења : 1
Reputation : 0
Член од : 2011-06-23

Рајот и Пеколот на Кико во спот/ фото-приказна Empty
ПишувањеПредмет: Re: Рајот и Пеколот на Кико во спот/ фото-приказна   Рајот и Пеколот на Кико во спот/ фото-приказна Icon_minitimeЧет 23 Јун 2011, 13:11

a koga e spoto na pesnata koga izleguva
?


Rolling Eyes
Вратете се на почетокот Go down
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥

Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 33

Рајот и Пеколот на Кико во спот/ фото-приказна Empty
ПишувањеПредмет: Re: Рајот и Пеколот на Кико во спот/ фото-приказна   Рајот и Пеколот на Кико во спот/ фото-приказна Icon_minitimeЧет 23 Јун 2011, 13:22

Денес Или Утре ке го поставиме.

_________________
Рајот и Пеколот на Кико во спот/ фото-приказна 598340306398999448552180Рајот и Пеколот на Кико во спот/ фото-приказна Normal52Рајот и Пеколот на Кико во спот/ фото-приказна 558356268521846569601542
Вратете се на почетокот Go down
http://kikotodoroskifanclub.forummk.com
Sponsored content
Рајот и Пеколот на Кико во спот/ фото-приказна Empty
ПишувањеПредмет: Re: Рајот и Пеколот на Кико во спот/ фото-приказна   Рајот и Пеколот на Кико во спот/ фото-приказна Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Рајот и Пеколот на Кико во спот/ фото-приказна
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Христијан Тодороски :: Новости-
Отиди до: