Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

Share
 

 Видео од фановите на Кико за ''Пекол и Рај''

Go down 
АвторПорака
.annie.♥
Модератор
.annie.♥

Број на мислења : 151
Reputation : 2
Член од : 2011-05-09
Години : 20

Видео од фановите на Кико за ''Пекол и Рај'' Empty
ПишувањеПредмет: Видео од фановите на Кико за ''Пекол и Рај''   Видео од фановите на Кико за ''Пекол и Рај'' Icon_minitimeПет 17 Јун 2011, 15:39

Големите фанови на Кико направија видео на кое може да се прочита текстот на песната. Навистна креативна идеја Smile
[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
I love you the most [You must be registered and logged in to see this image.]

Spoiler:
 

Вратете се на почетокот Go down
 
Видео од фановите на Кико за ''Пекол и Рај''
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Фан Клуб :: Активности-
Отиди до: