Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

Share | 
 

 Христијан Тодороски ќе има промоција на спотот

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
avatar

Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 32

ПишувањеПредмет: Христијан Тодороски ќе има промоција на спотот    Нед 19 Јун 2011, 12:33

Христијан Тодороски ке има промоција на спотот пекол и рај во четворток

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
http://kikotodoroskifanclub.forummk.com
Davor
ВИП Група
avatar

Број на мислења : 42
Reputation : 5
Член од : 2011-06-19
Години : 19
Местолокација : Prilep

ПишувањеПредмет: Re: Христијан Тодороски ќе има промоција на спотот    Нед 19 Јун 2011, 14:43

Море колку брзо дознавате

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.100825206603619.1759.10
Todoroska♥
Администратор
avatar

Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 32

ПишувањеПредмет: Re: Христијан Тодороски ќе има промоција на спотот    Нед 19 Јун 2011, 19:57

ееее затоа сме фан клуб на кико Very Happy

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
http://kikotodoroskifanclub.forummk.com
jovanna*
Член
avatar

Број на мислења : 217
Reputation : 1
Член од : 2011-05-07
Години : 20
Местолокација : Ohrid

ПишувањеПредмет: Re: Христијан Тодороски ќе има промоција на спотот    Пон 20 Јун 2011, 06:02

мора се да знаемее Smile

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]Baby you light up my world like nobody else [You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
Davor
ВИП Група
avatar

Број на мислења : 42
Reputation : 5
Член од : 2011-06-19
Години : 19
Местолокација : Prilep

ПишувањеПредмет: Re: Христијан Тодороски ќе има промоција на спотот    Вто 21 Јун 2011, 19:50

Very Happy

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.100825206603619.1759.10
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Христијан Тодороски ќе има промоција на спотот    

Вратете се на почетокот Go down
 
Христијан Тодороски ќе има промоција на спотот
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Фан Клуб :: Активности-
Отиди до: