Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

Share
 

 Промоција на бидео записот Пекол и Рај

Go down 
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥

Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 33

Промоција на бидео записот  Пекол и Рај  Empty
ПишувањеПредмет: Промоција на бидео записот Пекол и Рај    Промоција на бидео записот  Пекол и Рај  Icon_minitimeВто 21 Јун 2011, 17:07

Плоштад Македонија сведок на уште една љубов, во четврток во Експирианс Кафе пред T салонот со почеток од 12 часот ќе се оддржи промоција на видео записи за Христијан Тодороски и Ивица Велоски од Macedonian Idol!

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
http://kikotodoroskifanclub.forummk.com
 
Промоција на бидео записот Пекол и Рај
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Фан Клуб :: Активности-
Отиди до: