Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

Share
 

 Христијан Тодоровски Live + Heineken Presentation @ Сабота 25.06

Go down 
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥

Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 33

Христијан Тодоровски Live + Heineken Presentation @ Сабота 25.06  Empty
ПишувањеПредмет: Христијан Тодоровски Live + Heineken Presentation @ Сабота 25.06    Христијан Тодоровски Live + Heineken Presentation @ Сабота 25.06  Icon_minitimeЧет 23 Јун 2011, 10:37

ВремеЛокацијаДополнителни информации
сабота во 22:30 - недела во 04:00Флерт Клуб (Summer Stage) Во близина на гим. Мирко Милески
Kicevo, MacedoniaФлерт Клуб официјално ви го најавува големото и спектакуларно Саботно флертување, заедно со Христијан учесник и еден од финалистите во Македонското ТВ шоу „Macedonian Idol“

* Флерт Клуб во соработка со Heineken, ви ја представува официјалната промоција на нивното пиво, по цена од само 80 ден.

Следува прекрасна забава на вашиот омилен подиум во прекрасниот летен амбиент само во Флерт Клуб.

^ Сабота / 25.06.11
^ Почеток: 22.30ч
^ Влез: 50 ден.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Флерт Клуб ©2011_________________
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
http://kikotodoroskifanclub.forummk.com
Христијан
Член
Христијан

Број на мислења : 11
Reputation : 0
Член од : 2011-06-23
Години : 33
Местолокација : Kicevoo

Христијан Тодоровски Live + Heineken Presentation @ Сабота 25.06  Empty
ПишувањеПредмет: Re: Христијан Тодоровски Live + Heineken Presentation @ Сабота 25.06    Христијан Тодоровски Live + Heineken Presentation @ Сабота 25.06  Icon_minitimeЧет 23 Јун 2011, 13:27

Jas ke odam i ako go slikam ke gi savam ovde..

_________________
Go Sakam Kikooooo Mojot IMENAK [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
 
Христијан Тодоровски Live + Heineken Presentation @ Сабота 25.06
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Христијан Тодороски :: Настапи-
Отиди до: