Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

Share
 

 Христијан Тодороски со првата своја песна Пекол и рај

Go down 
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥

Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 33

Христијан Тодороски со првата своја песна Пекол и рај Empty
ПишувањеПредмет: Христијан Тодороски со првата своја песна Пекол и рај   Христијан Тодороски со првата своја песна Пекол и рај Icon_minitimeЧет 23 Јун 2011, 19:45


Кико Тодороски конечно го промовира својот видео запис. Еве линк и подлгеднете го видео записот.

_________________
Христијан Тодороски со првата своја песна Пекол и рај 598340306398999448552180Христијан Тодороски со првата своја песна Пекол и рај Normal52Христијан Тодороски со првата своја песна Пекол и рај 558356268521846569601542
Вратете се на почетокот Go down
http://kikotodoroskifanclub.forummk.com
Stefanija Dimovska
Член
Stefanija Dimovska

Број на мислења : 4
Reputation : 0
Член од : 2011-07-04
Години : 22

Христијан Тодороски со првата своја песна Пекол и рај Empty
ПишувањеПредмет: Re: Христијан Тодороски со првата своја песна Пекол и рај   Христијан Тодороски со првата своја песна Пекол и рај Icon_minitimeПон 04 Jул 2011, 08:39

Najubava pesna...Kiko..<3 <3 <3 Smile
Вратете се на почетокот Go down
♥Lozanoska♥
Администратор
♥Lozanoska♥

Број на мислења : 282
Reputation : 5
Член од : 2011-05-06
Години : 33

Христијан Тодороски со првата своја песна Пекол и рај Empty
ПишувањеПредмет: Re: Христијан Тодороски со првата своја песна Пекол и рај   Христијан Тодороски со првата своја песна Пекол и рај Icon_minitimeПон 04 Jул 2011, 09:02

Stefanija Dimovska напиша:
Najubava pesna...Kiko..<3 <3 <3 Smile

_________________
Христијан Тодороски со првата своја песна Пекол и рај 52Христијан Тодороски со првата своја песна Пекол и рај 58Христијан Тодороски со првата своја песна Пекол и рај 57
Вратете се на почетокот Go down
nadica doneva
Член
nadica doneva

Број на мислења : 5
Reputation : 0
Член од : 2011-07-25

Христијан Тодороски со првата своја песна Пекол и рај Empty
ПишувањеПредмет: Re: Христијан Тодороски со првата своја песна Пекол и рај   Христијан Тодороски со првата своја песна Пекол и рај Icon_minitimeСре 27 Jул 2011, 14:35

like za pesnata <3<3
Вратете се на почетокот Go down
Meli
Член
Meli

Број на мислења : 2
Reputation : 0
Член од : 2011-07-28

Христијан Тодороски со првата своја песна Пекол и рај Empty
ПишувањеПредмет: Re: Христијан Тодороски со првата своја песна Пекол и рај   Христијан Тодороски со првата своја песна Пекол и рај Icon_minitimeЧет 28 Jул 2011, 08:25

Prekrasna pesna iako samo devojkata ne mi se dopagja ama nema vezeХристијан Тодороски со првата своја песна Пекол и рај 719217902
Вратете се на почетокот Go down
Gabriela
Член
Gabriela

Број на мислења : 3
Reputation : 0
Член од : 2011-05-10
Години : 21

Христијан Тодороски со првата своја песна Пекол и рај Empty
ПишувањеПредмет: Re: Христијан Тодороски со првата своја песна Пекол и рај   Христијан Тодороски со првата своја песна Пекол и рај Icon_minitimeСаб 13 Aвг 2011, 21:10

Песната ја обожавамммм!!!
А Кико највеќееее ГО САКАММММ! <3 <3 <3 :* Христијан Тодороски со првата своја песна Пекол и рај 719217902 Христијан Тодороски со првата своја песна Пекол и рај 898707853 Христијан Тодороски со првата своја песна Пекол и рај 2092155363
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Христијан Тодороски со првата своја песна Пекол и рај Empty
ПишувањеПредмет: Re: Христијан Тодороски со првата своја песна Пекол и рај   Христијан Тодороски со првата своја песна Пекол и рај Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Христијан Тодороски со првата своја песна Пекол и рај
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Христијан Тодороски :: Новости-
Отиди до: