Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

Share | 
 

 Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т?

Go down 

Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т?
Да.
47%
 47% [ 9 ]
Не.
0%
 0% [ 0 ]
И Четирите Се Убавки.
47%
 47% [ 9 ]
И Четирите Не Се Убави
5%
 5% [ 1 ]
Општо гласови : 19
 

АвторПорака
Pekol i raj
Член
Pekol i raj

Број на мислења : 26
Reputation : 0
Член од : 2011-06-13

ПишувањеПредмет: Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т?   Пет 01 Jул 2011, 12:20

И Двете се убавки.

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
.annie.♥
Модератор
.annie.♥

Број на мислења : 151
Reputation : 2
Член од : 2011-05-09
Години : 20

ПишувањеПредмет: Re: Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т?   Пет 01 Jул 2011, 17:25

Уффф препреунави сеее! Не се опишува со зборови

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
I love you the most [You must be registered and logged in to see this image.]

Spoiler:
 Последната промена е направена од .annie.♥ на Пет 08 Jул 2011, 12:31. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
♥Lozanoska♥
Администратор
♥Lozanoska♥

Број на мислења : 282
Reputation : 5
Член од : 2011-05-06
Години : 33

ПишувањеПредмет: Re: Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т?   Пет 01 Jул 2011, 19:00

.annie.♥ напиша:
Уффф препреунави сеее! [You must be registered and logged in to see this image.] Не се опишува со зборови [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥

Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 33

ПишувањеПредмет: Re: Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т?   Пет 01 Jул 2011, 19:05

.annie.♥ напиша:
Уффф препреунави сеее! [You must be registered and logged in to see this image.] Не се опишува со зборови [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
http://kikotodoroskifanclub.forummk.com
Ana.Kiko
Модератор
Ana.Kiko

Број на мислења : 247
Reputation : 11
Член од : 2011-05-08
Години : 24
Местолокација : скопје

ПишувањеПредмет: Re: Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т?   Пон 04 Jул 2011, 08:41

И Двете се убавки

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
кико сонце нашее
Вратете се на почетокот Go down
Кикохоличарка до крај♥
Член
Кикохоличарка до крај♥

Број на мислења : 107
Reputation : 0
Член од : 2011-05-10

ПишувањеПредмет: Re: Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т?   Пет 08 Jул 2011, 10:11

И двете му се најубавии [You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
what is his problem?why is so beautiful?
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]


Вратете се на почетокот Go down
elen4e
Член
elen4e

Број на мислења : 11
Reputation : 0
Член од : 2011-07-03
Години : 31

ПишувањеПредмет: Re: Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т?   Пет 15 Jул 2011, 09:06

Да сите 4 се убави
Вратете се на почетокот Go down
bi-44
Член
bi-44

Број на мислења : 15
Reputation : 0
Член од : 2012-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т?   Вто 03 Јан 2012, 21:03

elen4e напиша:
Да сите 4 се убави

_________________
го сакам на христијан
Вратете се на почетокот Go down
KikoFan
Член
KikoFan

Број на мислења : 38
Reputation : 1
Член од : 2011-05-06

ПишувањеПредмет: Re: Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т?   Нед 25 Мар 2012, 16:27

Даааааа

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
DareFan
Член
DareFan

Број на мислења : 40
Reputation : 0
Член од : 2011-07-14
Години : 24

ПишувањеПредмет: Re: Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т?   Пет 13 Апр 2012, 12:10

KikoFan напиша:
Даааааа

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
http://www.darkoilievski.com.mk/
DidiDeko
Член
DidiDeko

Број на мислења : 4
Reputation : 0
Член од : 2012-11-18

ПишувањеПредмет: Re: Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т?   Нед 18 Ное 2012, 20:07

да
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Дали ви се убави тетоважите на Христијан Т?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Секојдневие :: Анкети-
Отиди до: