Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

Share
 

  Христијан Тодоровски-Клуб ПЛАТИНУМ

Go down 
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥

Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 33

 Христијан Тодоровски-Клуб ПЛАТИНУМ Empty
ПишувањеПредмет: Христијан Тодоровски-Клуб ПЛАТИНУМ    Христијан Тодоровски-Клуб ПЛАТИНУМ Icon_minitimeВто 05 Jул 2011, 18:54

Овој Петок на барање на поголемиот дел од женската популација
на подиумот во Клуб ПЛАТИНУМ гостува дечкото кој со своите настапи се наметна како еден од подобрите македонски идоли....

Затоа во Петок не пропуштајте го настапот на Христијан Тодоровски

не дозволувајте да ви раскажуваат... бидете дел од забавата !!!
Клуб ПЛАТИНУМ


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
http://kikotodoroskifanclub.forummk.com
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥

Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 33

 Христијан Тодоровски-Клуб ПЛАТИНУМ Empty
ПишувањеПредмет: Re: Христијан Тодоровски-Клуб ПЛАТИНУМ    Христијан Тодоровски-Клуб ПЛАТИНУМ Icon_minitimeСре 06 Jул 2011, 10:16

Настапот на кико во струмица се откажа.

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
http://kikotodoroskifanclub.forummk.com
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥

Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 33

 Христијан Тодоровски-Клуб ПЛАТИНУМ Empty
ПишувањеПредмет: Re: Христијан Тодоровски-Клуб ПЛАТИНУМ    Христијан Тодоровски-Клуб ПЛАТИНУМ Icon_minitimeПон 11 Jул 2011, 16:06

Настапот на христијан ќе сее одржи овај петок во клуботПЛАТИНУМ струмица

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
http://kikotodoroskifanclub.forummk.com
Sponsored content
 Христијан Тодоровски-Клуб ПЛАТИНУМ Empty
ПишувањеПредмет: Re: Христијан Тодоровски-Клуб ПЛАТИНУМ    Христијан Тодоровски-Клуб ПЛАТИНУМ Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Христијан Тодоровски-Клуб ПЛАТИНУМ
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Христијан Тодороски :: Настапи-
Отиди до: