Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

Share
 

 Кико и Иво: Не привлекуваат постари жени

Go down 
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥

Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 33

Кико и Иво: Не привлекуваат постари жени  Empty
ПишувањеПредмет: Кико и Иво: Не привлекуваат постари жени    Кико и Иво: Не привлекуваат постари жени  Icon_minitimeВто 12 Jул 2011, 10:47

Кико и Ивица, едни од финалистите на првата сезона од Македонскиот идол кои потпишаа за продукцијата Мак мјзуик, како млади и надежни таленти добија простор во македонското издание на Playboy. За рубриката 20 прашања, во која честопати се остава простор на младите лица кои се појавуваат на нашата сцена, тие одговараат на неколку интересни прашања

Кико и Иво: Не привлекуваат постари жени  Kiko%20i%20ivo508

Каков е планот на продукцијата со вас? Какви артисти ќе бидете? Ќе бидете ли новиот Слаткар, во поп-рок форма?
Кико: Пред сѐ ќе бидам поп-изведувач и ќе го правам тоа што публиката го бара од мене, затоа што публиката е таа поради којашто сум јас тука каде што сум. Не се гледам како хип-хоп изведувач, но не сметам дека не треба да бегам од стилот на музика. Секогаш сакам да експериментирам.
Кои ви се првите впечатоци од соработката со новата продукција?
Кико: Одлични. Сепак со Јован и Кристијан успеавме да направиме добра песна и добар спот за многу кратко време. Сега за сега односите со Мак мјузик се перфектни. И мислам дека така и ќе останат.
Како оди дружбата со понежниот пол по Идолот?
Кико:
Одлично. Многу подобро отколку пред Идолот.
Сте се затрескале ли во постара жена?
Кико: Даааа (се смее). Во Џена Џејмисон, Сара Леши и Сузана Гавазова.

_________________
Кико и Иво: Не привлекуваат постари жени  598340306398999448552180Кико и Иво: Не привлекуваат постари жени  Normal52Кико и Иво: Не привлекуваат постари жени  558356268521846569601542
Вратете се на почетокот Go down
http://kikotodoroskifanclub.forummk.com
 
Кико и Иво: Не привлекуваат постари жени
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Христијан Тодороски :: Новости-
Отиди до: