Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

Share
 

 Голем хуманитарен концерт за децата болни од ретки болести

Go down 
АвторПорака
Зоки4
Член
Зоки4

Број на мислења : 32
Reputation : 0
Член од : 2011-06-28
Години : 22
Местолокација : Кичево

Голем хуманитарен концерт за децата болни од ретки болести Empty
ПишувањеПредмет: Голем хуманитарен концерт за децата болни од ретки болести   Голем хуманитарен концерт за децата болни од ретки болести Icon_minitimeЧет 28 Jул 2011, 08:14

03 август 2011
Ѕвезди со ГОЛЕМО ХУМАНО СРЦЕ се:

БИЛЈАНА И ИВАН

ЈАНА И КИКО

ИВИЦА И ДЕНИС

macedonian idol

ИВА И САРА

јас имам талент

СИЛВИ БЕНД

АЛЕКСАНДАР БЕЛОВ

ЕМИЛИЈА ГИЕВСКА

ЕМИЛИЈА ЦВЕТКОВСКА

LINE OUT

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.] Гласот твој ќе ми земе, и памет и здив! [You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥

Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 33

Голем хуманитарен концерт за децата болни од ретки болести Empty
ПишувањеПредмет: Re: Голем хуманитарен концерт за децата болни од ретки болести   Голем хуманитарен концерт за децата болни од ретки болести Icon_minitimeСре 03 Aвг 2011, 10:47

Ново и важно! Тукушто добив информација дека е променета локацијата на хуманитарниот концерт во Охрид. Концертот ќе се оддржи на градскиот плоштад!

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
http://kikotodoroskifanclub.forummk.com
 
Голем хуманитарен концерт за децата болни од ретки болести
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Христијан Тодороски :: Настапи-
Отиди до: