Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

Share
 

 Христијан Тодороски и Иво Велоски - Охрид Фест

Go down 
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥

Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 33

Христијан Тодороски  и Иво Велоски - Охрид Фест Empty
ПишувањеПредмет: Христијан Тодороски и Иво Велоски - Охрид Фест   Христијан Тодороски  и Иво Велоски - Охрид Фест Icon_minitimeПет 05 Aвг 2011, 10:54

Христијан Тодороски и Ивица Велоски, ексклузивците на Мак Мјузик Продукција ќе настат на престојниот Охрид Фест 2011! Сите што нема да дојдат, во живо ќе може да го следат фестивалот на првиот канал на Македонската Телевизија т.е. МТВ1
Долни Сарај - Охрид
Среда, 24 Август во 20:30 - 25 Август во 01:00


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
http://kikotodoroskifanclub.forummk.com
 
Христијан Тодороски и Иво Велоски - Охрид Фест
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Христијан Тодороски :: Настапи-
Отиди до: