Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

Share
 

 Гласајте за кико на најдоброто од Македонија.

Go down 
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥

Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 33

Гласајте за кико на најдоброто од Македонија. Empty
ПишувањеПредмет: Гласајте за кико на најдоброто од Македонија.   Гласајте за кико на најдоброто од Македонија. Icon_minitimeПон 08 Aвг 2011, 12:09

[You must be registered and logged in to see this link.]
Гласајте за "Пекол и Рај" ако таа заслужува да биде дел од Најдоброто од Македонија Smile))

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
http://kikotodoroskifanclub.forummk.com
jovanna*
Член
jovanna*

Број на мислења : 217
Reputation : 1
Член од : 2011-05-07
Години : 21
Местолокација : Ohrid

Гласајте за кико на најдоброто од Македонија. Empty
ПишувањеПредмет: Re: Гласајте за кико на најдоброто од Македонија.   Гласајте за кико на најдоброто од Македонија. Icon_minitimeЧет 11 Aвг 2011, 15:20

Гласавв! Само не знам зошто новинариве или што и да се упорно го пишуваат Тодоровски scratch

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]Baby you light up my world like nobody else [You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
.annie.♥
Модератор
.annie.♥

Број на мислења : 151
Reputation : 2
Член од : 2011-05-09
Години : 20

Гласајте за кико на најдоброто од Македонија. Empty
ПишувањеПредмет: Re: Гласајте за кико на најдоброто од Македонија.   Гласајте за кико на најдоброто од Македонија. Icon_minitimeСре 17 Aвг 2011, 10:11

jovanna* напиша:
Гласавв! Само не знам зошто новинариве или што и да се упорно го пишуваат Тодоровски scratch
Е ајде де, не свакаат дека е Тодороски а не Тодоровски -.- :/

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
I love you the most [You must be registered and logged in to see this image.]

Spoiler:
 

Вратете се на почетокот Go down
jovanna*
Член
jovanna*

Број на мислења : 217
Reputation : 1
Член од : 2011-05-07
Години : 21
Местолокација : Ohrid

Гласајте за кико на најдоброто од Македонија. Empty
ПишувањеПредмет: Re: Гласајте за кико на најдоброто од Македонија.   Гласајте за кико на најдоброто од Македонија. Icon_minitimeВто 23 Aвг 2011, 13:55

.annie.♥ напиша:
jovanna* напиша:
Гласавв! Само не знам зошто новинариве или што и да се упорно го пишуваат Тодоровски scratch
Е ајде де, не свакаат дека е Тодороски а не Тодоровски -.- :/
па аман нека го запамтат веќе и на Охрид фестот е запишан Кристијан Тодоровски -.-'

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]Baby you light up my world like nobody else [You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
.annie.♥
Модератор
.annie.♥

Број на мислења : 151
Reputation : 2
Член од : 2011-05-09
Години : 20

Гласајте за кико на најдоброто од Македонија. Empty
ПишувањеПредмет: Re: Гласајте за кико на најдоброто од Македонија.   Гласајте за кико на најдоброто од Македонија. Icon_minitimeВто 30 Aвг 2011, 19:23

jovanna* напиша:
.annie.♥ напиша:
jovanna* напиша:
Гласавв! Само не знам зошто новинариве или што и да се упорно го пишуваат Тодоровски scratch
Е ајде де, не свакаат дека е Тодороски а не Тодоровски -.- :/
па аман нека го запамтат веќе и на Охрид фестот е запишан Кристијан Тодоровски -.-'
Срварно претераа -.- ајде во Тодороски да речеме згрешиле или се бркаат ама за името нај ме нервитаат место Х пишуваат К -.- амн веке полна ми е главата од нивните грешки -.-

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
I love you the most [You must be registered and logged in to see this image.]

Spoiler:
 

Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Гласајте за кико на најдоброто од Македонија. Empty
ПишувањеПредмет: Re: Гласајте за кико на најдоброто од Македонија.   Гласајте за кико на најдоброто од Македонија. Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Гласајте за кико на најдоброто од Македонија.
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Фан Клуб :: Активности-
Отиди до: