Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

Share
 

 Калиопи, Игор и идолите за Македонија

Go down 
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥

Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 33

Калиопи, Игор и идолите за Македонија  Empty
ПишувањеПредмет: Калиопи, Игор и идолите за Македонија    Калиопи, Игор и идолите за Македонија  Icon_minitimeЧет 08 Сеп 2011, 19:40
Во пресрет на 20-от роденден на Република Македонија, Калиопи ни ја подарува својата најнова песна. Темата e со наслов „Се роди ден“, а...

...е снимена заедно со Идолите и Игор Џамбазов.
Звучат одлично сите заедно и се надеваме дека наскоро ќе направат и видео издание._________________
Калиопи, Игор и идолите за Македонија  598340306398999448552180Калиопи, Игор и идолите за Македонија  Normal52Калиопи, Игор и идолите за Македонија  558356268521846569601542
Вратете се на почетокот Go down
http://kikotodoroskifanclub.forummk.com
 
Калиопи, Игор и идолите за Македонија
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Христијан Тодороски :: Новости-
Отиди до: