Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

Share
 

 Христијан Тодороски-Кико

Go down 
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥

Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 33

Христијан Тодороски-Кико  Empty
ПишувањеПредмет: Христијан Тодороски-Кико    Христијан Тодороски-Кико  Icon_minitimeПет 16 Сеп 2011, 10:58

По напорниот викенд, кој ми беше исполнет со настапи во Струмица и во Делчево, деновиве ги користам за одмор и за средби со пријателите. Всушност, денеска ме чека и состанок во матичната продукција каде што ќе ги договараме моите наредни ангажмани, меѓу кои е и учеството на „Макфест“ и снимање нов видеоспот

http://www.utrinski.com.mk

_________________
Христијан Тодороски-Кико  598340306398999448552180Христијан Тодороски-Кико  Normal52Христијан Тодороски-Кико  558356268521846569601542
Вратете се на почетокот Go down
http://kikotodoroskifanclub.forummk.com
 
Христијан Тодороски-Кико
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Христијан Тодороски :: Новости-
Отиди до: