Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

Share
 

 Христијан Тодороски - Не ме боли

Go down 
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥

Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 33

Христијан Тодороски - Не ме боли Empty
ПишувањеПредмет: Христијан Тодороски - Не ме боли    Христијан Тодороски - Не ме боли Icon_minitimeНед 16 Окт 2011, 16:30


Третата песна на кико ‘не ме боли’.Оваа песна ја испеа на фестивалот мак фест 2011 година.

_________________
Христијан Тодороски - Не ме боли 598340306398999448552180Христијан Тодороски - Не ме боли Normal52Христијан Тодороски - Не ме боли 558356268521846569601542
Вратете се на почетокот Go down
http://kikotodoroskifanclub.forummk.com
Ana.Kiko
Модератор
Ana.Kiko

Број на мислења : 247
Reputation : 11
Член од : 2011-05-08
Години : 24
Местолокација : скопје

Христијан Тодороски - Не ме боли Empty
ПишувањеПредмет: Re: Христијан Тодороски - Не ме боли    Христијан Тодороски - Не ме боли Icon_minitimeВто 18 Окт 2011, 19:57

преубава песна!!!

_________________
Христијан Тодороски - Не ме боли Todorovski
кико сонце нашее
Вратете се на почетокот Go down
♥Lozanoska♥
Администратор
♥Lozanoska♥

Број на мислења : 282
Reputation : 5
Член од : 2011-05-06
Години : 33

Христијан Тодороски - Не ме боли Empty
ПишувањеПредмет: Re: Христијан Тодороски - Не ме боли    Христијан Тодороски - Не ме боли Icon_minitimeСре 19 Окт 2011, 08:58

Ana.Kiko напиша:
преубава песна!!!

_________________
Христијан Тодороски - Не ме боли 52Христијан Тодороски - Не ме боли 58Христијан Тодороски - Не ме боли 57
Вратете се на почетокот Go down
jovanna*
Член
jovanna*

Број на мислења : 217
Reputation : 1
Член од : 2011-05-07
Години : 21
Местолокација : Ohrid

Христијан Тодороски - Не ме боли Empty
ПишувањеПредмет: Re: Христијан Тодороски - Не ме боли    Христијан Тодороски - Не ме боли Icon_minitimeСаб 22 Окт 2011, 20:49

♥Lozanoska♥ напиша:
Ana.Kiko напиша:
преубава песна!!!

_________________
Христијан Тодороски - Не ме боли 35bw58h
♥️Baby you light up my world like nobody else ♥️
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Христијан Тодороски - Не ме боли Empty
ПишувањеПредмет: Re: Христијан Тодороски - Не ме боли    Христијан Тодороски - Не ме боли Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Христијан Тодороски - Не ме боли
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Христијан Тодороски :: Новости-
Отиди до: