Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

Share
 

 која песна

Go down 

најубава песна ви е...?
 пекол и рај
 ти си опасна
 не ме боли
 сам на снегот
Види ги резултатите
АвторПорака
Ana.Kiko
Модератор
Ana.Kiko

Број на мислења : 247
Reputation : 11
Член од : 2011-05-08
Години : 25
Местолокација : скопје

која песна Empty
ПишувањеПредмет: која песна    која песна Icon_minitimeВто 18 Окт 2011, 20:03

пекол и рај
ти си опасна
не ме боли
сам на снегот

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
кико сонце нашее
Вратете се на почетокот Go down
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥

Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 33

која песна Empty
ПишувањеПредмет: Re: која песна    која песна Icon_minitimeВто 18 Окт 2011, 20:03

ти си опасна

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
http://kikotodoroskifanclub.forummk.com
♥Lozanoska♥
Администратор
♥Lozanoska♥

Број на мислења : 282
Reputation : 5
Член од : 2011-05-06
Години : 34

која песна Empty
ПишувањеПредмет: Re: која песна    која песна Icon_minitimeСре 19 Окт 2011, 08:59

пекол и рај

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
bi-44
Член
bi-44

Број на мислења : 15
Reputation : 0
Член од : 2012-01-03

која песна Empty
ПишувањеПредмет: Re: која песна    која песна Icon_minitimeВто 03 Јан 2012, 21:02

не ме боли

_________________
го сакам на христијан
Вратете се на почетокот Go down
KikoFan
Член
KikoFan

Број на мислења : 38
Reputation : 1
Член од : 2011-05-06

која песна Empty
ПишувањеПредмет: Re: која песна    која песна Icon_minitimeНед 25 Мар 2012, 16:28

Todoroska♥ напиша:
ти си опасна

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
DareFan
Член
DareFan

Број на мислења : 40
Reputation : 0
Член од : 2011-07-14
Години : 24

која песна Empty
ПишувањеПредмет: Re: која песна    која песна Icon_minitimeПет 13 Апр 2012, 12:09

♥Lozanoska♥ напиша:
пекол и рај

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
http://www.darkoilievski.com.mk/
olivera1
Член
olivera1

Број на мислења : 10
Reputation : 0
Член од : 2012-05-20
Местолокација : I LOVE DARE ILIEVSKI

која песна Empty
ПишувањеПредмет: Re: која песна    која песна Icon_minitimeНед 20 Мај 2012, 11:54

ти си опасна

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
која песна Empty
ПишувањеПредмет: Re: која песна    која песна Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
која песна
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Секојдневие :: Анкети-
Отиди до: