Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

Share
 

 Ниедна случајна средба не е случајна!

Go down 
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥

Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 33

Ниедна случајна средба не е случајна! Empty
ПишувањеПредмет: Ниедна случајна средба не е случајна!   Ниедна случајна средба не е случајна! Icon_minitimeСре 26 Окт 2011, 20:10

Христијан Тодороски или акосакаш повеќе - Кико, само затебе (и за сите читателки натвојата омилена ТАА), јараскажа приказната за еднаинтересна средба што му сеслучила пред околу шестмесеци...
"Беше четврток... или петок...Знам дека бев излезен состилистката од Идол и со еденод кандидатите, требаше дапробаме облека за првата галавечер. По мала прошетка низ скопските бутици, решивме да "тркнеме" доТеранова. Јас требаше да влезам прв во гардеробата.Тогаш се појави ТАА. На прв поглед изгледаше мноооооогу слатко. Никогашне би и дал толку години (колку што имаше). Беше излезена со нејзинитеродители и со сестра и. Не ни помислував да влезам веднаш вогардеробата. Цело време се влечкав низ продавницата само за да јазадржам повеќе време тука. По првиот поглед на неа бев во тотален аут. Ноне се предадов толку лесно затоа што не смеев. А неможев ни да и пријдам,зашто беше во друштво на нејзиниот татко. Упс!!! А толку сакав да јапрашам: "Кафе???". За кратко време ми се изгубија од видик. А јас не спиевцела ноќ. Мислев на неа... само на неа.

По некој ден ТАА ме најде на фејс. Бев толку среќен што скокав од креветот.Најинтересното... родени сме на ист ден.

Ништо не е случајно. Барем јас мислам така по таа случка"

Ниедна случајна средба не е случајна! Kiko-poster

_________________
Ниедна случајна средба не е случајна! 598340306398999448552180Ниедна случајна средба не е случајна! Normal52Ниедна случајна средба не е случајна! 558356268521846569601542
Вратете се на почетокот Go down
http://kikotodoroskifanclub.forummk.com
 
Ниедна случајна средба не е случајна!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Христијан Тодороски :: Новости-
Отиди до: