Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

Share
 

  Христијан Тодороски - Сам на снегот

Go down 
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥

Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 33

 Христијан Тодороски - Сам на снегот Empty
ПишувањеПредмет: Христијан Тодороски - Сам на снегот    Христијан Тодороски - Сам на снегот Icon_minitimeЧет 01 Дек 2011, 20:50

христијан тодороски ке смина нова песна и исто така и спот за песнта сам на снегот

_________________
 Христијан Тодороски - Сам на снегот 598340306398999448552180 Христијан Тодороски - Сам на снегот Normal52 Христијан Тодороски - Сам на снегот 558356268521846569601542
Вратете се на почетокот Go down
http://kikotodoroskifanclub.forummk.com
Viktorija
Член
Viktorija

Број на мислења : 4
Reputation : 0
Член од : 2011-12-08

 Христијан Тодороски - Сам на снегот Empty
ПишувањеПредмет: Re: Христијан Тодороски - Сам на снегот    Христијан Тодороски - Сам на снегот Icon_minitimeПет 09 Дек 2011, 17:48

Никогаш нема да можам
против срцево да се борам,
Кога знам дека нема да го победам
Но никогаш нема и не сакам,
да се предадам кога сваќам
Колку јас сум се борел јас за нас!

Рефр:
Нема ништо да ме сопре
до тебе пешки јас би одел
Само да те видам барем уште еднаш денес,
За да бидеш среќна
што сум дошол пак кај тебе,
Да видиш колку твојата љубов,
под ова небо ме грее иако сум сам на снегот !

Прашај ме и јас ќе ти кажам,
колку љубовта за сите е важна
Добро знам како е да останеш сам.
Во животот тоа е така,
некои љубат а некои патат,
и без глас на ладното талкаат.


Рефр:
Нема ништо да ме сопре
до тебе пешки јас би одел
Само да те видам барем уште еднаш денес,
За да бидеш среќна
што сум дошол пак кај тебе,
Да видиш колку твојата љубов,
под ова небо ме грее иако сум сам на снегот ! <3<3<3<3<3
Вратете се на почетокот Go down
 
Христијан Тодороски - Сам на снегот
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Христијан Тодороски :: Новости-
Отиди до: