Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

Share | 
 

 Дали ви се допаѓа новата песна на христијан-сам на снегот

Go down 

Дали ви се допаѓа новата песна на христијан-сам на снегот
 да
 не
Види ги резултатите
АвторПорака
Ana.Kiko
Модератор
avatar

Број на мислења : 247
Reputation : 11
Член од : 2011-05-08
Години : 24
Местолокација : скопје

ПишувањеПредмет: Дали ви се допаѓа новата песна на христијан-сам на снегот    Чет 08 Дек 2011, 15:22

дааа многуууу cheers

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
кико сонце нашее
Вратете се на почетокот Go down
Todoroska♥
Администратор
avatar

Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 33

ПишувањеПредмет: Re: Дали ви се допаѓа новата песна на христијан-сам на снегот    Чет 08 Дек 2011, 15:23

да

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
http://kikotodoroskifanclub.forummk.com
♥Lozanoska♥
Администратор
avatar

Број на мислења : 282
Reputation : 5
Член од : 2011-05-06
Години : 33

ПишувањеПредмет: Re: Дали ви се допаѓа новата песна на христијан-сам на снегот    Чет 08 Дек 2011, 19:07

Todoroska♥ напиша:
да

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
bi-44
Член
avatar

Број на мислења : 15
Reputation : 0
Член од : 2012-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Дали ви се допаѓа новата песна на христијан-сам на снегот    Вто 03 Јан 2012, 20:18

Todoroska♥ напиша:
да

_________________
го сакам на христијан
Вратете се на почетокот Go down
KikoFan
Член
avatar

Број на мислења : 38
Reputation : 1
Член од : 2011-05-06

ПишувањеПредмет: Re: Дали ви се допаѓа новата песна на христијан-сам на снегот    Нед 25 Мар 2012, 16:28

Todoroska♥ напиша:
да

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
Davor
ВИП Група
avatar

Број на мислења : 42
Reputation : 5
Член од : 2011-06-19
Години : 19
Местолокација : Prilep

ПишувањеПредмет: Re: Дали ви се допаѓа новата песна на христијан-сам на снегот    Пет 30 Мар 2012, 11:46

Ana.Kiko напиша:
дааа многуууу cheers

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.100825206603619.1759.10
JA.SAM.JA
Член
avatar

Број на мислења : 26
Reputation : 3
Член од : 2012-03-24
Години : 30
Местолокација : Serbia

ПишувањеПредмет: Re: Дали ви се допаѓа новата песна на христијан-сам на снегот    Саб 31 Мар 2012, 14:50

Da

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
DareFan
Член
avatar

Број на мислења : 40
Reputation : 0
Член од : 2011-07-14
Години : 24

ПишувањеПредмет: Re: Дали ви се допаѓа новата песна на христијан-сам на снегот    Пет 13 Апр 2012, 12:09

JA.SAM.JA напиша:
Da

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
http://www.darkoilievski.com.mk/
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Дали ви се допаѓа новата песна на христијан-сам на снегот    

Вратете се на почетокот Go down
 
Дали ви се допаѓа новата песна на христијан-сам на снегот
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Секојдневие :: Анкети-
Отиди до: