Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

Share
 

 Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто

Go down 
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥

Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 33

Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто Empty
ПишувањеПредмет: Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто   Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто Icon_minitimeПет 06 Мај 2011, 20:41

Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто

_________________
Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто 598340306398999448552180Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто Normal52Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто 558356268521846569601542
Вратете се на почетокот Go down
http://kikotodoroskifanclub.forummk.com
todorceva
Член
todorceva

Број на мислења : 3
Reputation : 0
Член од : 2011-05-09

Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто Empty
ПишувањеПредмет: Re: Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто   Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто Icon_minitimeВто 10 Мај 2011, 12:07

pas ne bese fer kikoo trebase da bide finalistt..:***
Вратете се на почетокот Go down
Gabriela
Член
Gabriela

Број на мислења : 3
Reputation : 0
Член од : 2011-05-10
Години : 21

Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто Empty
ПишувањеПредмет: Re: Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто   Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто Icon_minitimeВто 10 Мај 2011, 15:00

Те сакаме Кико и ти за нас си победник на идолл!!! I love you Smile
Вратете се на почетокот Go down
♥Lozanoska♥
Администратор
♥Lozanoska♥

Број на мислења : 282
Reputation : 5
Член од : 2011-05-06
Години : 33

Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто Empty
ПишувањеПредмет: Re: Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто   Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто Icon_minitimeВто 10 Мај 2011, 17:33

Gabriela напиша:
Те сакаме Кико и ти за нас си победник на идолл!!! I love you Smile

_________________
Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто 52Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто 58Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто 57
Вратете се на почетокот Go down
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥

Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 33

Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто Empty
ПишувањеПредмет: Re: Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто   Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто Icon_minitimeВто 10 Мај 2011, 17:37

Gabriela напиша:
Те сакаме Кико и ти за нас си победник на идолл!!! I love you Smile

_________________
Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто 598340306398999448552180Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто Normal52Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто 558356268521846569601542
Вратете се на почетокот Go down
http://kikotodoroskifanclub.forummk.com
jovanna*
Член
jovanna*

Број на мислења : 217
Reputation : 1
Член од : 2011-05-07
Години : 21
Местолокација : Ohrid

Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто Empty
ПишувањеПредмет: Re: Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто   Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто Icon_minitimeЧет 12 Мај 2011, 08:09

♥KikoIdol♥ напиша:
Gabriela напиша:
Те сакаме Кико и ти за нас си победник на идолл!!! I love you Smile

_________________
Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто 35bw58h
♥️Baby you light up my world like nobody else ♥️
Вратете се на почетокот Go down
Кикохоличарка до крај♥
Член
Кикохоличарка до крај♥

Број на мислења : 107
Reputation : 0
Член од : 2011-05-10

Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто Empty
ПишувањеПредмет: Re: Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто   Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто Icon_minitimeЧет 12 Мај 2011, 10:07

jovanna* напиша:
♥KikoIdol♥ напиша:
Gabriela напиша:
Те сакаме Кико и ти за нас си победник на идолл!!! I love you Smile
Вратете се на почетокот Go down
.annie.♥
Модератор
.annie.♥

Број на мислења : 151
Reputation : 2
Член од : 2011-05-09
Години : 20

Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто Empty
ПишувањеПредмет: Re: Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто   Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто Icon_minitimeЧет 12 Мај 2011, 18:26

-.-'lala'T.gomez.♥ напиша:
jovanna* напиша:
♥KikoIdol♥ напиша:
Gabriela напиша:
Те сакаме Кико и ти за нас си победник на идолл!!! I love you Smile

_________________
Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто 5qy
I love you the most ♥️

Spoiler:
 

Вратете се на почетокот Go down
Sarche Todoroska
Член
Sarche Todoroska

Број на мислења : 2
Reputation : 0
Член од : 2011-05-12
Години : 22

Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто Empty
ПишувањеПредмет: Re: Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто   Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто Icon_minitimeНед 15 Мај 2011, 07:25

Те сакаме Кико и ти за нас си победник на идолл!!! <3<3<3
Вратете се на почетокот Go down
ILoveKiko_xX
Член
ILoveKiko_xX

Број на мислења : 2
Reputation : 0
Член од : 2011-05-13

Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто Empty
ПишувањеПредмет: Re: Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто   Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто Icon_minitimeПон 16 Мај 2011, 16:05

Kiko Netrebase da ispadnitttt Sad Kiko te sakamm
Вратете се на почетокот Go down
Надица.Маневска
Член
Надица.Маневска

Број на мислења : 1
Reputation : 0
Член од : 2011-06-23

Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто Empty
ПишувањеПредмет: Re: Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто   Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто Icon_minitimeЧет 23 Јун 2011, 13:53

Kikoo e zasekogas nas idol bez razlika sto odpadna I love you kikoo Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто 719217902Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто 2092155363 Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто 2092155363 Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто 3873194334 [list][*]
Вратете се на почетокот Go down
Sara T
Член
Sara T

Број на мислења : 1
Reputation : 0
Член од : 2011-07-13

Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто Empty
ПишувањеПредмет: Re: Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто   Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто Icon_minitimeВто 19 Jул 2011, 06:38

Кико отпадна од идол но не и од нашите срца Кико Те сакаме <3<3
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто Empty
ПишувањеПредмет: Re: Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто   Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Христијан Тодороски е седмиот кандидат кој го напушти шоуто
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Христијан Тодороски :: Новости-
Отиди до: