Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

Share
 

 Христијан Тодоровски - КиКо ФЛЕРТ Клуб 17.12

Go down 
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥

Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 33

Христијан Тодоровски - КиКо  ФЛЕРТ Клуб 17.12 Empty
ПишувањеПредмет: Христијан Тодоровски - КиКо ФЛЕРТ Клуб 17.12   Христијан Тодоровски - КиКо  ФЛЕРТ Клуб 17.12 Icon_minitimeПет 16 Дек 2011, 18:49

ФЛЕРТ Клуб ви го представува единствениот Македонски идол кој ги сплоти сите фанови од сите генерации, момчето кое со својот глас ги сруши рекордите на СМС пораки за време на шоу-то кое беше дефинитивно негова презентација на големите музички квалитети.
Драги наши, со гол...ема чест, воедно и пред новогодишно расположени ви го најавуваме Христијан Тодоровски - КиКо со настап во живо..

Време е да го почувствуваме сите ритамот кој полека но сигурно не води кон мега спектакуларни забави, бидете дел, вашиот подиум е спремен за вас.. Smile

° ° ° ° °
° Сабота / 17.12.11
° Почеток: 22.30ч
° Влез: 50 ден.
° Забава: Загарантирана!
° ФЛЕРТ Клуб ©️2011

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
http://kikotodoroskifanclub.forummk.com
 
Христијан Тодоровски - КиКо ФЛЕРТ Клуб 17.12
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Христијан Тодороски :: Настапи-
Отиди до: