Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

Share
 

 31.12.2011 ГРАДСКИ ПЛОШТАД ПРИЛЕП

Go down 
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥

Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 33

31.12.2011 ГРАДСКИ ПЛОШТАД ПРИЛЕП Empty
ПишувањеПредмет: 31.12.2011 ГРАДСКИ ПЛОШТАД ПРИЛЕП   31.12.2011 ГРАДСКИ ПЛОШТАД ПРИЛЕП Icon_minitimeПет 30 Дек 2011, 17:50

Утрее....ГРАДСКИ ПЛОШТАД ПРИЛЕП 12:00...Дневна забава со ХРИСТИЈАН ТОДОРОСКИ...ИВИЦА ВЕЛОСКИ...И ДЕНИС МУРАТ

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
http://kikotodoroskifanclub.forummk.com
 
31.12.2011 ГРАДСКИ ПЛОШТАД ПРИЛЕП
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Христијан Тодороски :: Настапи-
Отиди до: