Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

Share
 

 ТОЈ е ТАА најмомче

Go down 
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥

Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 33

ТОЈ е ТАА најмомче  Empty
ПишувањеПредмет: ТОЈ е ТАА најмомче    ТОЈ е ТАА најмомче  Icon_minitimeВто 03 Јан 2012, 19:26

Твојата ТАА по десетти пат го избира НАЈмомчето на годината. Оваа година номиниравме пет супер момчиња - Виктор Апостоловски, Димитар Атанасовски, Даниел Данн, Дарко Илиевски и Христијан Тодороски.
Само ти можеш да решиш кој од нив ќе биде ТАА НАЈмомче за годината што измина.
Сѐ што треба да направиш е да гласаш - прати порака на меилот на ТАА (taa@nampress.com.mk), пиши ни на фејсбук или испрати смс порака на бројот 075 143 344. Кој е најмомче ќе дознаеш во февруари! Wink

[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
http://kikotodoroskifanclub.forummk.com
bi-44
Член
bi-44

Број на мислења : 15
Reputation : 0
Член од : 2012-01-03

ТОЈ е ТАА најмомче  Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТОЈ е ТАА најмомче    ТОЈ е ТАА најмомче  Icon_minitimeВто 03 Јан 2012, 20:14

секако дека ке гласаме

_________________
го сакам на христијан
Вратете се на почетокот Go down
Ana.Kiko
Модератор
Ana.Kiko

Број на мислења : 247
Reputation : 11
Член од : 2011-05-08
Години : 24
Местолокација : скопје

ТОЈ е ТАА најмомче  Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТОЈ е ТАА најмомче    ТОЈ е ТАА најмомче  Icon_minitimeПет 06 Јан 2012, 21:30

и јас гласав

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
кико сонце нашее
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ТОЈ е ТАА најмомче  Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТОЈ е ТАА најмомче    ТОЈ е ТАА најмомче  Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
ТОЈ е ТАА најмомче
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Фан Клуб :: Активности-
Отиди до: