Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

Share
 

 Следната песна на Кико ќе биде готова за месец дена

Go down 
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥

Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 33

Следната песна на Кико ќе биде готова за месец дена Empty
ПишувањеПредмет: Следната песна на Кико ќе биде готова за месец дена    Следната песна на Кико ќе биде готова за месец дена Icon_minitimeСаб 10 Мар 2012, 20:00

Новата песна на Кико ќе биде со Ренато , љубовна балада Smile Се очекува да биде хит!!! Smile)) Ќе биде нешто поразлично , наскоро ќеја чуеме на Музика24.

_________________
Следната песна на Кико ќе биде готова за месец дена 598340306398999448552180Следната песна на Кико ќе биде готова за месец дена Normal52Следната песна на Кико ќе биде готова за месец дена 558356268521846569601542


Последната промена е направена од Todoroska♥ на Нед 11 Мар 2012, 18:38. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
http://kikotodoroskifanclub.forummk.com
eda-srce
Член
eda-srce

Број на мислења : 52
Reputation : -1
Член од : 2012-02-29
Години : 24
Местолокација : Kikоо

Следната песна на Кико ќе биде готова за месец дена Empty
ПишувањеПредмет: Re: Следната песна на Кико ќе биде готова за месец дена    Следната песна на Кико ќе биде готова за месец дена Icon_minitimeНед 11 Мар 2012, 14:42

bravoooo Smile

_________________
Следната песна на Кико ќе биде готова за месец дена Images?q=tbn:ANd9GcSLNxvro_oIfQWC_VfIsFeFuUjKqDsIpFR9Sk_DybEGMLPRDFbY3-OrhLpFEA
Вратете се на почетокот Go down
KikoFan
Член
KikoFan

Број на мислења : 38
Reputation : 1
Член од : 2011-05-06

Следната песна на Кико ќе биде готова за месец дена Empty
ПишувањеПредмет: Re: Следната песна на Кико ќе биде готова за месец дена    Следната песна на Кико ќе биде готова за месец дена Icon_minitimeНед 25 Мар 2012, 16:25

едвај чекам да ја слушнам....

_________________
Следната песна на Кико ќе биде готова за месец дена 2a6nmzc
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Следната песна на Кико ќе биде готова за месец дена Empty
ПишувањеПредмет: Re: Следната песна на Кико ќе биде готова за месец дена    Следната песна на Кико ќе биде готова за месец дена Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Следната песна на Кико ќе биде готова за месец дена
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Христијан Тодороски :: Новости-
Отиди до: