Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

Share
 

 Христијан Тодороски е сингл

Go down 
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥

Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 33

Христијан Тодороски е сингл Empty
ПишувањеПредмет: Христијан Тодороски е сингл   Христијан Тодороски е сингл Icon_minitimeЧет 05 Апр 2012, 12:49

На Христијан Тодороски љубовниот статус му е сингл. Миленикот на женската популација и ексклузивецот на План Б открива дека нема девојка, не за друго туку затоа што сакал целосно да им се посвети на обожавателките, кои имале големо влијание во неговата музичка кариера. Вели, во сабота подготвувал роденденска журка на која ќе го прославел дваесеттиот роденден, а кога ќе ги дувал свеќичките ќе си замислел желба да се врати една година порано, во според него најубавиот период од животот кога и започнала неговата приказна под естрадното небо.

Тогаш му започнале првите контакти со луѓето од македонскиот шоу-бизнис, стекнал многу пријатели, почнале првите контакти со обожавателките... токму затоа признава дека сака да им се посвети на сите подеднакво, а не на една посебно. Исто така, открива и дека идната недела ќе се затвори во студио за да сними нова песна, а кој ќе биде насловот на новата тема се уште не сака да открива.

"Немам девојка, им посветувам внимание на сите обожавателки. Мислам дека благодарение на нив мојата кариера се движи кон подобро. Во сабота ми е роденден, а роденденска желба ми е да можам да се вратам една година назад, да го доживеам уште еднаш стартот во музичките води. Идната недела ќе започнам со снимање на нов сингл, но рано е да ви откријам повеќе детали", вели Кико.превземено од вечер.ком.мк

_________________
Христијан Тодороски е сингл 598340306398999448552180Христијан Тодороски е сингл Normal52Христијан Тодороски е сингл 558356268521846569601542
Вратете се на почетокот Go down
http://kikotodoroskifanclub.forummk.com
 
Христијан Тодороски е сингл
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Христијан Тодороски :: Новости-
Отиди до: