Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

Share
 

 Во петок ( 06.04.12 ) на АБ Канал

Go down 
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥

Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 33

Во петок ( 06.04.12 )  на АБ Канал Empty
ПишувањеПредмет: Во петок ( 06.04.12 ) на АБ Канал   Во петок ( 06.04.12 )  на АБ Канал Icon_minitimeЧет 05 Апр 2012, 16:08

Во петок ( 06.04.12 ) сите на фрекфенцијата на АБ Канал Smile Кико е гостин во КЛУБ ИН - 16:30 мин Smile)

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
http://kikotodoroskifanclub.forummk.com
 
Во петок ( 06.04.12 ) на АБ Канал
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Фан Клуб :: Активности-
Отиди до: