Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

Share
 

 ГОЛЕМ ХУМАНИТАРЕН КОНЦЕРТ Недела 29.04.2012

Go down 
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥

Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 33

ГОЛЕМ ХУМАНИТАРЕН КОНЦЕРТ Недела 29.04.2012 Empty
ПишувањеПредмет: ГОЛЕМ ХУМАНИТАРЕН КОНЦЕРТ Недела 29.04.2012   ГОЛЕМ ХУМАНИТАРЕН КОНЦЕРТ Недела 29.04.2012 Icon_minitimeСаб 28 Апр 2012, 15:14

ГОЛЕМ ХУМАНИТАРЕН КОНЦЕРТ посветен на црквата св. Петка. Недела 29.04.2012. Почеток 20:00 часот. ЦК Марко Цепенков - Прилеп!!! Smile)) оние кои што нема да можат да дојдат ќе има директен пренос на Канал 5, Канал 5 + и Канал Визија Smile))
[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
http://kikotodoroskifanclub.forummk.com
 
ГОЛЕМ ХУМАНИТАРЕН КОНЦЕРТ Недела 29.04.2012
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Христијан Тодороски :: Настапи-
Отиди до: