Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

Share | 
 

 Дали ке направиме нешто за роденденот на фан клубот?

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
Ana.Kiko
Модератор
avatar

Број на мислења : 247
Reputation : 11
Член од : 2011-05-08
Години : 23
Местолокација : скопје

ПишувањеПредмет: Дали ке направиме нешто за роденденот на фан клубот?   Пон 30 Апр 2012, 12:37

Дали ке направиме нешто за роденденот на фан клубот?
ако може и јас ке ви помогнам нешто Razz

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
кико сонце нашее
Вратете се на почетокот Go down
Todoroska♥
Администратор
avatar

Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 32

ПишувањеПредмет: Re: Дали ке направиме нешто за роденденот на фан клубот?   Пон 30 Апр 2012, 14:03

Секако дека ќе направиме нешто и сите члеови можат да учествуваат.

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
http://kikotodoroskifanclub.forummk.com
Milica
Член
avatar

Број на мислења : 33
Reputation : 5
Член од : 2012-04-15
Години : 23
Местолокација : so ti e gajle :D

ПишувањеПредмет: Re: Дали ке направиме нешто за роденденот на фан клубот?   Вто 01 Мај 2012, 08:47

и јас може

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
Todoroska♥
Администратор
avatar

Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 32

ПишувањеПредмет: Re: Дали ке направиме нешто за роденденот на фан клубот?   Вто 01 Мај 2012, 14:54

фала што ми помогнавте ана и милица за видеото на фан клубот

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
http://kikotodoroskifanclub.forummk.com
Ana.Kiko
Модератор
avatar

Број на мислења : 247
Reputation : 11
Член од : 2011-05-08
Години : 23
Местолокација : скопје

ПишувањеПредмет: Re: Дали ке направиме нешто за роденденот на фан клубот?   Вто 01 Мај 2012, 15:45

Ништо повели и друг пат све за кико и за фан клубот Very Happy [You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
кико сонце нашее
Вратете се на почетокот Go down
eda-srce
Член
avatar

Број на мислења : 52
Reputation : -1
Член од : 2012-02-29
Години : 22
Местолокација : Kikоо

ПишувањеПредмет: Re: Дали ке направиме нешто за роденденот на фан клубот?   Вто 01 Мај 2012, 17:00

и јас сакав да учествувам ана касно видов ај другот пат ке учествувам и јас
а кога, ке го поставите тоа видео на јутуб?

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
Todoroska♥
Администратор
avatar

Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 32

ПишувањеПредмет: Re: Дали ке направиме нешто за роденденот на фан клубот?   Вто 01 Мај 2012, 19:40

видеото ќе се постави на 5 мај на јутуб

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
http://kikotodoroskifanclub.forummk.com
Ana.Kiko
Модератор
avatar

Број на мислења : 247
Reputation : 11
Член од : 2011-05-08
Години : 23
Местолокација : скопје

ПишувањеПредмет: Re: Дали ке направиме нешто за роденденот на фан клубот?   Сре 02 Мај 2012, 10:46

се надевам дека изпадна убаво и фала ви што ме послушавте со мојот предлог за видеото

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
кико сонце нашее
Вратете се на почетокот Go down
Todoroska♥
Администратор
avatar

Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 32

ПишувањеПредмет: Re: Дали ке направиме нешто за роденденот на фан клубот?   Сре 09 Мај 2012, 12:15

Ова тема ке биде затворена

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
http://kikotodoroskifanclub.forummk.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Дали ке направиме нешто за роденденот на фан клубот?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Дали ке направиме нешто за роденденот на фан клубот?
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Фан Клуб :: Активности-
Отиди до: