Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

Share
 

 Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење

Go down 
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥

Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 33

Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење Empty
ПишувањеПредмет: Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење   Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење Icon_minitimeСаб 05 Мај 2012, 14:45

[center]Денес е Голем Ден Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење...Секогаш Ќе Бидиме Со Кико и Секогаш Ќе Го Подржуваме Во Тоа Што Го Работи... ♥ ♥ ♥

_________________
Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење 598340306398999448552180Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење Normal52Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење 558356268521846569601542


Последната промена е направена од Todoroska♥ на Сре 02 Јан 2013, 17:30. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
http://kikotodoroskifanclub.forummk.com
Кикохоличаркаaa
Член
Кикохоличаркаaa

Број на мислења : 2
Reputation : 1
Член од : 2011-12-05

Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење Empty
ПишувањеПредмет: Re: Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење   Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење Icon_minitimeСаб 05 Мај 2012, 14:55

Нека е со среќа постоењеto 1 година.....Секогаш ке бидеме со Кико.....<3<3<3<3<3 !!
Вратете се на почетокот Go down
Davor
ВИП Група
Davor

Број на мислења : 42
Reputation : 5
Член од : 2011-06-19
Години : 20
Местолокација : Prilep

Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење Empty
ПишувањеПредмет: Re: Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење   Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење Icon_minitimeСаб 05 Мај 2012, 14:59

Преубаво ви е видеото и нека е со среќа 1 година постоење на фан клубов на кико Smile

_________________
Very Happy Smile Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.100825206603619.1759.10
Ana.Kiko
Модератор
Ana.Kiko

Број на мислења : 247
Reputation : 11
Член од : 2011-05-08
Години : 24
Местолокација : скопје

Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење Empty
ПишувањеПредмет: Re: Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење   Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење Icon_minitimeСаб 05 Мај 2012, 16:01

Davor напиша:
Преубаво ви е видеото и нека е со среќа 1 година постоење на фан клубов на кико Smile

_________________
Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење Todorovski
кико сонце нашее
Вратете се на почетокот Go down
Cristina*
Член
Cristina*

Број на мислења : 11
Reputation : 0
Член од : 2012-05-02
Години : 24

Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење Empty
ПишувањеПредмет: Re: Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење   Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење Icon_minitimeСаб 05 Мај 2012, 16:03

SO SREKA 1 GOD POSTOENE..... Very Happy DA DOCEKATE I 100 GOD POSTOENE Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење 2-2
Вратете се на почетокот Go down
http://hitportal.com.mk/
♥Lozanoska♥
Администратор
♥Lozanoska♥

Број на мислења : 282
Reputation : 5
Член од : 2011-05-06
Години : 33

Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење Empty
ПишувањеПредмет: Re: Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење   Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење Icon_minitimeСаб 05 Мај 2012, 20:41

Cristina* напиша:
SO SREKA 1 GOD POSTOENE..... Very Happy DA DOCEKATE I 100 GOD POSTOENE Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење 52Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење 58Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење 57
Вратете се на почетокот Go down
eda-srce
Член
eda-srce

Број на мислења : 52
Reputation : -1
Член од : 2012-02-29
Години : 24
Местолокација : Kikоо

Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење Empty
ПишувањеПредмет: Re: Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење   Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење Icon_minitimeПон 07 Мај 2012, 09:18

Кикохоличаркаaa напиша:
Нека е со среќа постоењеto 1 година.....Секогаш ке бидеме со Кико.....<3<3<3<3<3 !!
Вратете се на почетокот Go down
olivera1
Член
olivera1

Број на мислења : 10
Reputation : 0
Член од : 2012-05-20
Местолокација : I LOVE DARE ILIEVSKI

Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење Empty
ПишувањеПредмет: Re: Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење   Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење Icon_minitimeНед 20 Мај 2012, 11:55

Cestitki Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење 2092155363

_________________
Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење 4_slika_za_naslovna_s
Вратете се на почетокот Go down
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥

Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 33

Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење Empty
ПишувањеПредмет: Re: Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење   Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење Icon_minitimeНед 20 Мај 2012, 12:43

Ви Багодариме На Сите За Убавите Честитки Very Happy

_________________
Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење 598340306398999448552180Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење Normal52Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење 558356268521846569601542
Вратете се на почетокот Go down
http://kikotodoroskifanclub.forummk.com
♥Lozanoska♥
Администратор
♥Lozanoska♥

Број на мислења : 282
Reputation : 5
Член од : 2011-05-06
Години : 33

Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење Empty
ПишувањеПредмет: Re: Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење   Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење Icon_minitimeНед 20 Мај 2012, 13:25

Todoroska♥ напиша:
Ви Багодариме На Сите За Убавите Честитки Very Happy

_________________
Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење 52Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење 58Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење 57
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење Empty
ПишувањеПредмет: Re: Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење   Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Официјалниот Фан Клуб На Христијан Тодороски Прави 1 Година од Своето Постоење
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Христијан Тодороски :: Новости-
Отиди до: