Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

Share
 

 Христијан Тодороски - Кико со нова песна и сопт

Go down 
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥

Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 33

Христијан Тодороски - Кико со нова песна и сопт Empty
ПишувањеПредмет: Христијан Тодороски - Кико со нова песна и сопт    Христијан Тодороски - Кико со нова песна и сопт Icon_minitimeЧет 31 Мај 2012, 13:26

Христијан со нова песна Кико вчера ја сминаше својата 5-та Песна во студијото на Јован Јованов, новата песна на Кико ке излезе со спот за околку 20-30 денааа..... Чекаме да видиме каква ке биде песната и новиот спот на Христијан... Христијан Тодороски - Кико со нова песна и сопт 2092155363 Христијан Тодороски - Кико со нова песна и сопт 2092155363 Христијан Тодороски - Кико со нова песна и сопт 2092155363

_________________
Христијан Тодороски - Кико со нова песна и сопт 598340306398999448552180Христијан Тодороски - Кико со нова песна и сопт Normal52Христијан Тодороски - Кико со нова песна и сопт 558356268521846569601542
Вратете се на почетокот Go down
http://kikotodoroskifanclub.forummk.com
Ana.Kiko
Модератор
Ana.Kiko

Број на мислења : 247
Reputation : 11
Член од : 2011-05-08
Години : 24
Местолокација : скопје

Христијан Тодороски - Кико со нова песна и сопт Empty
ПишувањеПредмет: Re: Христијан Тодороски - Кико со нова песна и сопт    Христијан Тодороски - Кико со нова песна и сопт Icon_minitimeЧет 31 Мај 2012, 13:31

Cekameeee

_________________
Христијан Тодороски - Кико со нова песна и сопт Todorovski
кико сонце нашее
Вратете се на почетокот Go down
joci
Член
joci

Број на мислења : 1
Reputation : 0
Член од : 2012-05-31

Христијан Тодороски - Кико со нова песна и сопт Empty
ПишувањеПредмет: Re: Христијан Тодороски - Кико со нова песна и сопт    Христијан Тодороски - Кико со нова песна и сопт Icon_minitimeЧет 31 Мај 2012, 14:43

sigurno ce bide mnogu ubava se stoe od kiko e ubavo
Вратете се на почетокот Go down
eda-srce
Член
eda-srce

Број на мислења : 52
Reputation : -1
Член од : 2012-02-29
Години : 24
Местолокација : Kikоо

Христијан Тодороски - Кико со нова песна и сопт Empty
ПишувањеПредмет: Re: Христијан Тодороски - Кико со нова песна и сопт    Христијан Тодороски - Кико со нова песна и сопт Icon_minitimeЧет 31 Мај 2012, 15:05

joci напиша:
sigurno ce bide mnogu ubava se stoe od kiko e ubavo
Taka e
Вратете се на почетокот Go down
♥Lozanoska♥
Администратор
♥Lozanoska♥

Број на мислења : 282
Reputation : 5
Член од : 2011-05-06
Години : 33

Христијан Тодороски - Кико со нова песна и сопт Empty
ПишувањеПредмет: Re: Христијан Тодороски - Кико со нова песна и сопт    Христијан Тодороски - Кико со нова песна и сопт Icon_minitimeЧет 31 Мај 2012, 18:17

eda-srce напиша:
joci напиша:
sigurno ce bide mnogu ubava se stoe od kiko e ubavo
Taka e

_________________
Христијан Тодороски - Кико со нова песна и сопт 52Христијан Тодороски - Кико со нова песна и сопт 58Христијан Тодороски - Кико со нова песна и сопт 57
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Христијан Тодороски - Кико со нова песна и сопт Empty
ПишувањеПредмет: Re: Христијан Тодороски - Кико со нова песна и сопт    Христијан Тодороски - Кико со нова песна и сопт Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Христијан Тодороски - Кико со нова песна и сопт
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Христијан Тодороски :: Новости-
Отиди до: