Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

Share
 

 Новата Фризура На Кико

Go down 
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥

Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 33

Новата Фризура На Кико Empty
ПишувањеПредмет: Новата Фризура На Кико    Новата Фризура На Кико Icon_minitimeЧет 31 Мај 2012, 20:05

Дали ви се допаѓа новата фризура на Христијан.?
Spoiler:
 

_________________
Новата Фризура На Кико 598340306398999448552180Новата Фризура На Кико Normal52Новата Фризура На Кико 558356268521846569601542
Вратете се на почетокот Go down
http://kikotodoroskifanclub.forummk.com
Ana.Kiko
Модератор
Ana.Kiko

Број на мислења : 247
Reputation : 11
Член од : 2011-05-08
Години : 24
Местолокација : скопје

Новата Фризура На Кико Empty
ПишувањеПредмет: Re: Новата Фризура На Кико    Новата Фризура На Кико Icon_minitimeЧет 31 Мај 2012, 20:13

Преубава му е фризурата.....

_________________
Новата Фризура На Кико Todorovski
кико сонце нашее
Вратете се на почетокот Go down
♥Lozanoska♥
Администратор
♥Lozanoska♥

Број на мислења : 282
Reputation : 5
Член од : 2011-05-06
Години : 33

Новата Фризура На Кико Empty
ПишувањеПредмет: Re: Новата Фризура На Кико    Новата Фризура На Кико Icon_minitimeПет 01 Јун 2012, 13:44

Ana.Kiko напиша:
Преубава му е фризурата.....

_________________
Новата Фризура На Кико 52Новата Фризура На Кико 58Новата Фризура На Кико 57
Вратете се на почетокот Go down
PiPi
Член
PiPi

Број на мислења : 19
Reputation : 0
Член од : 2012-06-02
Години : 20

Новата Фризура На Кико Empty
ПишувањеПредмет: Re: Новата Фризура На Кико    Новата Фризура На Кико Icon_minitimeСаб 02 Јун 2012, 15:29

јака му е фризурата Новата Фризура На Кико 2794008684

_________________
Новата Фризура На Кико 23266_374409053235_3123_sНовата Фризура На Кико Slatkar

SlAtKaRНовата Фризура На Кико 2092155363 Новата Фризура На Кико 2092155363 Новата Фризура На Кико 2092155363
Вратете се на почетокот Go down
JA.SAM.JA
Член
JA.SAM.JA

Број на мислења : 26
Reputation : 3
Член од : 2012-03-24
Години : 31
Местолокација : Serbia

Новата Фризура На Кико Empty
ПишувањеПредмет: Re: Новата Фризура На Кико    Новата Фризура На Кико Icon_minitimeВто 12 Јун 2012, 12:18

Ljepa Frizura Kiko Very Happy

_________________
Новата Фризура На Кико 2qtpg
Вратете се на почетокот Go down
Milica
Член
Milica

Број на мислења : 33
Reputation : 5
Член од : 2012-04-15
Години : 24
Местолокација : so ti e gajle :D

Новата Фризура На Кико Empty
ПишувањеПредмет: Re: Новата Фризура На Кико    Новата Фризура На Кико Icon_minitimeСаб 30 Јун 2012, 12:14

баш е убав вака со кратка фризура........

_________________
Новата Фризура На Кико 2713627830
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Новата Фризура На Кико Empty
ПишувањеПредмет: Re: Новата Фризура На Кико    Новата Фризура На Кико Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Новата Фризура На Кико
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Христијан Тодороски :: Новости-
Отиди до: