Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

Share
 

 Новата песна на Христијан

Go down 
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥

Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 33

Новата песна на Христијан Empty
ПишувањеПредмет: Новата песна на Христијан   Новата песна на Христијан Icon_minitimeВто 12 Јун 2012, 11:22

Новата песна на Христијан е дует со Денис Мурат.... Razz Razz Razz Razz

_________________
Новата песна на Христијан 598340306398999448552180Новата песна на Христијан Normal52Новата песна на Христијан 558356268521846569601542
Вратете се на почетокот Go down
http://kikotodoroskifanclub.forummk.com
Ana.Kiko
Модератор
Ana.Kiko

Број на мислења : 247
Reputation : 11
Член од : 2011-05-08
Години : 24
Местолокација : скопје

Новата песна на Христијан Empty
ПишувањеПредмет: Re: Новата песна на Христијан   Новата песна на Христијан Icon_minitimeВто 12 Јун 2012, 11:43

уфф едвај чеекам да ја слушнаммм

_________________
Новата песна на Христијан Todorovski
кико сонце нашее
Вратете се на почетокот Go down
eda-srce
Член
eda-srce

Број на мислења : 52
Reputation : -1
Член од : 2012-02-29
Години : 24
Местолокација : Kikоо

Новата песна на Христијан Empty
ПишувањеПредмет: Re: Новата песна на Христијан   Новата песна на Христијан Icon_minitimeВто 12 Јун 2012, 12:09

Ana.Kiko напиша:
уфф едвај чеекам да ја слушнаммм

_________________
Новата песна на Христијан Images?q=tbn:ANd9GcSLNxvro_oIfQWC_VfIsFeFuUjKqDsIpFR9Sk_DybEGMLPRDFbY3-OrhLpFEA
Вратете се на почетокот Go down
JA.SAM.JA
Член
JA.SAM.JA

Број на мислења : 26
Reputation : 3
Член од : 2012-03-24
Години : 31
Местолокација : Serbia

Новата песна на Христијан Empty
ПишувањеПредмет: Re: Новата песна на Христијан   Новата песна на Христијан Icon_minitimeВто 12 Јун 2012, 12:17

cekamo da vidimo kakva ce biti nova pjesma

_________________
Новата песна на Христијан 2qtpg
Вратете се на почетокот Go down
stefiiii
Гостин
Anonymous


Новата песна на Христијан Empty
ПишувањеПредмет: Re: Новата песна на Христијан   Новата песна на Христијан Icon_minitimeВто 12 Јун 2012, 14:55

lele odvaj cekam da ja slusnam novata pesna od kikooooo bounce
Вратете се на почетокот Go down
Milos
Член
Milos

Број на мислења : 3
Reputation : 0
Член од : 2012-06-16
Години : 23

Новата песна на Христијан Empty
ПишувањеПредмет: Re: Новата песна на Христијан   Новата песна на Христијан Icon_minitimeСаб 16 Јун 2012, 13:29

JA.SAM.JA напиша:
cekamo da vidimo kakva ce biti nova pjesma
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Новата песна на Христијан Empty
ПишувањеПредмет: Re: Новата песна на Христијан   Новата песна на Христијан Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Новата песна на Христијан
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Христијан Тодороски :: Новости-
Отиди до: