Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

Share
 

 Вторник (28.08.2012) на Плоштад - Македонска Каменица

Go down 
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥

Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 33

Вторник (28.08.2012) на Плоштад - Македонска Каменица Empty
ПишувањеПредмет: Вторник (28.08.2012) на Плоштад - Македонска Каменица   Вторник (28.08.2012) на Плоштад - Македонска Каменица Icon_minitimeПон 27 Aвг 2012, 13:41

Вторник (28.08.2012) на Плоштад - Македонска Каменица (пред Харис Џинович) 20:00 часот

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
http://kikotodoroskifanclub.forummk.com
 
Вторник (28.08.2012) на Плоштад - Македонска Каменица
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Христијан Тодороски :: Настапи-
Отиди до: