Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

Share
 

 Слушнете го рефренот на новата песна на Христијан за Макфест 2012

Go down 
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥

Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 33

Слушнете го рефренот на новата песна на Христијан за Макфест 2012 Empty
ПишувањеПредмет: Слушнете го рефренот на новата песна на Христијан за Макфест 2012    Слушнете го рефренот на новата песна на Христијан за Макфест 2012 Icon_minitimeПон 27 Aвг 2012, 14:27

Слушнете го рефренот на новата песна на Христијан за Макфест 2012 од 01:33 до 01:54мин
Дел од новта оесна на Кико:
Само сакам ти да останеш,
да ме понесеш и да не престанеш.
Цело небо над нас, ние едно сме
Не размислувај, и ајде води ме.


_________________
Слушнете го рефренот на новата песна на Христијан за Макфест 2012 598340306398999448552180Слушнете го рефренот на новата песна на Христијан за Макфест 2012 Normal52Слушнете го рефренот на новата песна на Христијан за Макфест 2012 558356268521846569601542
Вратете се на почетокот Go down
http://kikotodoroskifanclub.forummk.com
javanaz
Член
javanaz

Број на мислења : 1
Reputation : 0
Член од : 2012-08-27

Слушнете го рефренот на новата песна на Христијан за Макфест 2012 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Слушнете го рефренот на новата песна на Христијан за Макфест 2012    Слушнете го рефренот на новата песна на Христијан за Макфест 2012 Icon_minitimeПон 27 Aвг 2012, 14:47

prekrasen e refrenot I love you
Вратете се на почетокот Go down
Ana.Kiko
Модератор
Ana.Kiko

Број на мислења : 247
Reputation : 11
Член од : 2011-05-08
Години : 24
Местолокација : скопје

Слушнете го рефренот на новата песна на Христијан за Макфест 2012 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Слушнете го рефренот на новата песна на Христијан за Макфест 2012    Слушнете го рефренот на новата песна на Христијан за Макфест 2012 Icon_minitimeВто 02 Окт 2012, 10:08

Најубава ќе биде од кико

_________________
Слушнете го рефренот на новата песна на Христијан за Макфест 2012 Todorovski
кико сонце нашее
Вратете се на почетокот Go down
♥Lozanoska♥
Администратор
♥Lozanoska♥

Број на мислења : 282
Reputation : 5
Член од : 2011-05-06
Години : 33

Слушнете го рефренот на новата песна на Христијан за Макфест 2012 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Слушнете го рефренот на новата песна на Христијан за Макфест 2012    Слушнете го рефренот на новата песна на Христијан за Макфест 2012 Icon_minitimeВто 02 Окт 2012, 19:19

Ana.Kiko напиша:
Најубава ќе биде од кико

_________________
Слушнете го рефренот на новата песна на Христијан за Макфест 2012 52Слушнете го рефренот на новата песна на Христијан за Макфест 2012 58Слушнете го рефренот на новата песна на Христијан за Макфест 2012 57
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Слушнете го рефренот на новата песна на Христијан за Макфест 2012 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Слушнете го рефренот на новата песна на Христијан за Макфест 2012    Слушнете го рефренот на новата песна на Христијан за Макфест 2012 Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Слушнете го рефренот на новата песна на Христијан за Макфест 2012
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Христијан Тодороски :: Новости-
Отиди до: