Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

Share
 

 Ексклузивно: Кико од Идол не е веќе во План Б!?

Go down 
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥

Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 33

Ексклузивно: Кико од Идол не е веќе во План Б!?   Empty
ПишувањеПредмет: Ексклузивно: Кико од Идол не е веќе во План Б!?    Ексклузивно: Кико од Идол не е веќе во План Б!?   Icon_minitimeПет 26 Апр 2013, 17:27

Музика 24 дознава дека Христијан Тодороски Кико познат како Кико од Идол веќе не е во План Б продукција. Поради тоа што веќе долго време оваа продуценска куќа нема направено ништо за него и неговата музичка кариера. Неговиот нов продуцент Горан Милошески ексклузивно за Музика24 вели:

“Бидејќи План Б ништо не направи за Кико, тој од денес започнува соработка со мене и јас сум неговиот нов продуцент. Одсега се што ќе снима и работи ќе биде тука во PreSonus студио”, изјава вечерва за Музика24 Горан Милошески новиот продуцент на Кико. Од неофицијални информации дознаваме дека План Б продукција и Јованов Рекордс вечерва самите изјавиле дека неможеле повеќе со никого да соработуваат, зошто е тоа така сеуште незнаеме. Останува енигмата што се случува со овие две некогаш силни продуценски куќи. Наскоро Музика24 со комплетно детален извештај за случувањето со веќе споменатите продуценски куќи и одговорот зошто и која беше вистинската причина за раскинувањето на договорот со Кико.

Подготви: Александра БлажевскаЕксклузивно: Кико од Идол не е веќе во План Б!?   298080_357196364384497_1168117221_n


http://www.muzika24.mk/popmk/ekskluzivno-kiko-od-idol-ne-e-veke-vo-plan-b/4016/

_________________
Ексклузивно: Кико од Идол не е веќе во План Б!?   598340306398999448552180Ексклузивно: Кико од Идол не е веќе во План Б!?   Normal52Ексклузивно: Кико од Идол не е веќе во План Б!?   558356268521846569601542
Вратете се на почетокот Go down
http://kikotodoroskifanclub.forummk.com
 
Ексклузивно: Кико од Идол не е веќе во План Б!?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Христијан Тодороски :: Новости-
Отиди до: