Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

Share
 

 2 Години Христијан Тодороски Фан Клуб

Go down 
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥

Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 33

2 Години Христијан Тодороски Фан Клуб Empty
ПишувањеПредмет: 2 Години Христијан Тодороски Фан Клуб   2 Години Христијан Тодороски Фан Клуб Icon_minitimeНед 05 Мај 2013, 12:47

Денес фан клубот на Христијан прави 2 годни од своето постоење.На овој ден во 2011 годниа беше основан фан клубот на Христијан Тодороски

_________________
2 Години Христијан Тодороски Фан Клуб 5983403063989994485521802 Години Христијан Тодороски Фан Клуб Normal522 Години Христијан Тодороски Фан Клуб 558356268521846569601542
Вратете се на почетокот Go down
http://kikotodoroskifanclub.forummk.com
 
2 Години Христијан Тодороски Фан Клуб
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Христијан Тодороски :: Новости-
Отиди до: