Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

Share
 

 Христијан Тодороски го објави видео записот за песната „Херој“

Go down 
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥

Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 33

Христијан Тодороски го објави видео записот за песната „Херој“ Empty
ПишувањеПредмет: Христијан Тодороски го објави видео записот за песната „Херој“   Христијан Тодороски го објави видео записот за песната „Херој“ Icon_minitimeПон 28 Апр 2014, 13:21

Христијан Тодороски го објави видео записот за песната „Херој“ P10
„Херој“ е емотивна балада 
Музиката е на Димитар Синдилиев и текст на Христијан Тодороски додека видео записот е сниман во Битола со Cut продукција

_________________
Христијан Тодороски го објави видео записот за песната „Херој“ 598340306398999448552180Христијан Тодороски го објави видео записот за песната „Херој“ Normal52Христијан Тодороски го објави видео записот за песната „Херој“ 558356268521846569601542
Вратете се на почетокот Go down
http://kikotodoroskifanclub.forummk.com
Ana.Kiko
Модератор
Ana.Kiko

Број на мислења : 247
Reputation : 11
Член од : 2011-05-08
Години : 24
Местолокација : скопје

Христијан Тодороски го објави видео записот за песната „Херој“ Empty
ПишувањеПредмет: Re: Христијан Тодороски го објави видео записот за песната „Херој“   Христијан Тодороски го објави видео записот за песната „Херој“ Icon_minitimeПон 05 Мај 2014, 13:19

Многу убава песна и спот браво Кикооо Smile  Христијан Тодороски го објави видео записот за песната „Херој“ 3092841929

_________________
Христијан Тодороски го објави видео записот за песната „Херој“ Todorovski
кико сонце нашее
Вратете се на почетокот Go down
 
Христијан Тодороски го објави видео записот за песната „Херој“
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Христијан Тодороски :: Новости-
Отиди до: