Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

Share
 

 Денес фан клубот на Христијан прави 3 години од своето постоење

Go down 
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥

Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 33

Денес фан клубот на Христијан прави 3 години од своето постоење Empty
ПишувањеПредмет: Денес фан клубот на Христијан прави 3 години од своето постоење   Денес фан клубот на Христијан прави 3 години од своето постоење Icon_minitimeПон 05 Мај 2014, 12:42

Денес фан клубот на Христијан Тодороски прави 3 години од своето постоење.На овој ден во 2011 годниа беше основан фан клубот на Христијан Тодороски.Ние секогаш ке бидиме со Христијан и ќе го подржуваме во тоа што го работи ..
Многу ви сме благодарни и на вас што го подржувате во неговата кариера.
Те обожаваме Кико

                                                             Денес фан клубот на Христијан прави 3 години од своето постоење 07075010 

_________________
Денес фан клубот на Христијан прави 3 години од своето постоење 598340306398999448552180Денес фан клубот на Христијан прави 3 години од своето постоење Normal52Денес фан клубот на Христијан прави 3 години од своето постоење 558356268521846569601542
Вратете се на почетокот Go down
http://kikotodoroskifanclub.forummk.com
Ana.Kiko
Модератор
Ana.Kiko

Број на мислења : 247
Reputation : 11
Член од : 2011-05-08
Години : 25
Местолокација : скопје

Денес фан клубот на Христијан прави 3 години од своето постоење Empty
ПишувањеПредмет: Re: Денес фан клубот на Христијан прави 3 години од своето постоење   Денес фан клубот на Христијан прави 3 години од своето постоење Icon_minitimeПон 05 Мај 2014, 13:18

ЧЕСТИТКИ  Денес фан клубот на Христијан прави 3 години од своето постоење 2092155363

_________________
Денес фан клубот на Христијан прави 3 години од своето постоење Todorovski
кико сонце нашее
Вратете се на почетокот Go down
eda-srce
Член
eda-srce

Број на мислења : 52
Reputation : -1
Член од : 2012-02-29
Години : 24
Местолокација : Kikоо

Денес фан клубот на Христијан прави 3 години од своето постоење Empty
ПишувањеПредмет: Re: Денес фан клубот на Христијан прави 3 години од своето постоење   Денес фан клубот на Христијан прави 3 години од своето постоење Icon_minitimeПет 09 Мај 2014, 13:07

Со среќа три год. продолжете така само напред.... Very Happy  Very Happy  Very Happy

_________________
Денес фан клубот на Христијан прави 3 години од своето постоење Images?q=tbn:ANd9GcSLNxvro_oIfQWC_VfIsFeFuUjKqDsIpFR9Sk_DybEGMLPRDFbY3-OrhLpFEA
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Денес фан клубот на Христијан прави 3 години од своето постоење Empty
ПишувањеПредмет: Re: Денес фан клубот на Христијан прави 3 години од своето постоење   Денес фан клубот на Христијан прави 3 години од своето постоење Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Денес фан клубот на Христијан прави 3 години од своето постоење
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Христијан Тодороски :: Новости-
Отиди до: