Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

Share
 

 Оваа недела сите идоли одаат за словенија

Go down 
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥

Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 33

Оваа недела сите идоли одаат за словенија Empty
ПишувањеПредмет: Оваа недела сите идоли одаат за словенија    Оваа недела сите идоли одаат за словенија Icon_minitimeНед 15 Мај 2011, 14:43

се одјавувам од facebook на една недела Smile вторник сите идоли одиме за Словенија Smile)) така да се гледаме на фејс за недела дена... Ве Сакам Сите ♥️ ♥️ ♥️ Smile
Порака од Христијан Тодороски

_________________
Оваа недела сите идоли одаат за словенија 598340306398999448552180Оваа недела сите идоли одаат за словенија Normal52Оваа недела сите идоли одаат за словенија 558356268521846569601542
Вратете се на почетокот Go down
http://kikotodoroskifanclub.forummk.com
♥Lozanoska♥
Администратор
♥Lozanoska♥

Број на мислења : 282
Reputation : 5
Член од : 2011-05-06
Години : 33

Оваа недела сите идоли одаат за словенија Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оваа недела сите идоли одаат за словенија    Оваа недела сите идоли одаат за словенија Icon_minitimeНед 15 Мај 2011, 14:47

Убаво да си поминат таму

_________________
Оваа недела сите идоли одаат за словенија 52Оваа недела сите идоли одаат за словенија 58Оваа недела сите идоли одаат за словенија 57
Вратете се на почетокот Go down
jovanna*
Член
jovanna*

Број на мислења : 217
Reputation : 1
Член од : 2011-05-07
Години : 21
Местолокација : Ohrid

Оваа недела сите идоли одаат за словенија Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оваа недела сите идоли одаат за словенија    Оваа недела сите идоли одаат за словенија Icon_minitimeНед 15 Мај 2011, 15:02

даа видовв Smile срце е Smile

_________________
Оваа недела сите идоли одаат за словенија 35bw58h
♥️Baby you light up my world like nobody else ♥️
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Оваа недела сите идоли одаат за словенија Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оваа недела сите идоли одаат за словенија    Оваа недела сите идоли одаат за словенија Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Оваа недела сите идоли одаат за словенија
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Христијан Тодороски :: Новости-
Отиди до: