Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

Share
 

 Со кој би сакале Кико да направи дует?

Go down 
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥

Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 33

Со кој би сакале Кико да направи дует? Empty
ПишувањеПредмет: Со кој би сакале Кико да направи дует?   Со кој би сакале Кико да направи дует? Icon_minitimeПон 16 Мај 2011, 19:01

со слаткар Very Happy Very Happy

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
http://kikotodoroskifanclub.forummk.com
jovanna*
Член
jovanna*

Број на мислења : 217
Reputation : 1
Член од : 2011-05-07
Години : 21
Местолокација : Ohrid

Со кој би сакале Кико да направи дует? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Со кој би сакале Кико да направи дует?   Со кој би сакале Кико да направи дует? Icon_minitimeПон 16 Мај 2011, 19:06

влатко илиевски SmileSmile

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]Baby you light up my world like nobody else [You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
♥Lozanoska♥
Администратор
♥Lozanoska♥

Број на мислења : 282
Reputation : 5
Член од : 2011-05-06
Години : 34

Со кој би сакале Кико да направи дует? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Со кој би сакале Кико да направи дует?   Со кој би сакале Кико да направи дует? Icon_minitimeПон 16 Мај 2011, 21:20

Лозано I love you I love you I love you

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
Кикохоличарка до крај♥
Член
Кикохоличарка до крај♥

Број на мислења : 107
Reputation : 0
Член од : 2011-05-10

Со кој би сакале Кико да направи дует? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Со кој би сакале Кико да направи дует?   Со кој би сакале Кико да направи дует? Icon_minitimeВто 17 Мај 2011, 12:14

Тони Зен [You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
what is his problem?why is so beautiful?
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]


Вратете се на почетокот Go down
Ana.Kiko
Модератор
Ana.Kiko

Број на мислења : 247
Reputation : 11
Член од : 2011-05-08
Години : 25
Местолокација : скопје

Со кој би сакале Кико да направи дует? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Со кој би сакале Кико да направи дует?   Со кој би сакале Кико да направи дует? Icon_minitimeСаб 28 Мај 2011, 12:29

♥KikoIdol♥ напиша:
со слаткар Very Happy Very Happy

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
кико сонце нашее
Вратете се на почетокот Go down
I love Kiki
Член
I love Kiki

Број на мислења : 5
Reputation : 0
Член од : 2011-05-12

Со кој би сакале Кико да направи дует? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Со кој би сакале Кико да направи дует?   Со кој би сакале Кико да направи дует? Icon_minitimeНед 12 Јун 2011, 16:48

Kiko i Viktor mislam treba da napravat duet pa taka sto pesnata ke bidi ludnica na sekade Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
jovanna*
Член
jovanna*

Број на мислења : 217
Reputation : 1
Член од : 2011-05-07
Години : 21
Местолокација : Ohrid

Со кој би сакале Кико да направи дует? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Со кој би сакале Кико да направи дует?   Со кој би сакале Кико да направи дует? Icon_minitimeЧет 23 Јун 2011, 10:27

со Иван Раденов Smile

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]Baby you light up my world like nobody else [You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
Христијан
Член
Христијан

Број на мислења : 11
Reputation : 0
Член од : 2011-06-23
Години : 33
Местолокација : Kicevoo

Со кој би сакале Кико да направи дует? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Со кој би сакале Кико да направи дует?   Со кој би сакале Кико да направи дует? Icon_minitimeЧет 23 Јун 2011, 13:25

Todoroska♥ напиша:
со слаткар Very Happy Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
.annie.♥
Модератор
.annie.♥

Број на мислења : 151
Reputation : 2
Член од : 2011-05-09
Години : 20

Со кој би сакале Кико да направи дует? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Со кој би сакале Кико да направи дует?   Со кој би сакале Кико да направи дует? Icon_minitimeПон 27 Јун 2011, 20:50

Иван Раденов и Виктор Апостоловски Smile ♥️

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
I love you the most [You must be registered and logged in to see this image.]

Spoiler:
 

Вратете се на почетокот Go down
Зоки4
Член
Зоки4

Број на мислења : 32
Reputation : 0
Член од : 2011-06-28
Години : 22
Местолокација : Кичево

Со кој би сакале Кико да направи дует? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Со кој би сакале Кико да направи дует?   Со кој би сакале Кико да направи дует? Icon_minitimeВто 28 Јун 2011, 16:07

Искрено би сакала Кико да напраи дует со Виктор Апостоловски,или со Иво.. Smile А со овие "постариве" пејачи\ки од естрадава,незнам... Very Happy

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.] Гласот твој ќе ми земе, и памет и здив! [You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
Lary
Член
Lary

Број на мислења : 6
Reputation : 0
Член од : 2011-07-07
Години : 29

Со кој би сакале Кико да направи дует? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Со кој би сакале Кико да направи дует?   Со кој би сакале Кико да направи дует? Icon_minitimeЧет 07 Jул 2011, 15:50

jovanna* напиша:
со Иван Раденов Smile
Вратете се на почетокот Go down
magdalena
Член
magdalena

Број на мислења : 1
Reputation : 0
Член од : 2011-07-08

Со кој би сакале Кико да направи дует? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Со кој би сакале Кико да направи дует?   Со кој би сакале Кико да направи дует? Icon_minitimeПет 08 Jул 2011, 14:32

Со слаткар и тони зен Со кој би сакале Кико да направи дует? 1631606371
Вратете се на почетокот Go down
Skit_skit
Член
Skit_skit

Број на мислења : 6
Reputation : 0
Член од : 2011-07-09
Години : 24
Местолокација : Skit :D

Со кој би сакале Кико да направи дует? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Со кој би сакале Кико да направи дует?   Со кој би сакале Кико да направи дует? Icon_minitimeСаб 09 Jул 2011, 12:04

Со Скит [You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
anamariia98
Член
anamariia98

Број на мислења : 1
Reputation : 0
Член од : 2011-07-11

Со кој би сакале Кико да направи дует? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Со кој би сакале Кико да направи дует?   Со кој би сакале Кико да направи дует? Icon_minitimeПон 11 Jул 2011, 13:51

Со Јана Бурче Smile
Вратете се на почетокот Go down
DareFan
Член
DareFan

Број на мислења : 40
Reputation : 0
Член од : 2011-07-14
Години : 24

Со кој би сакале Кико да направи дует? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Со кој би сакале Кико да направи дует?   Со кој би сакале Кико да направи дует? Icon_minitimeЧет 14 Jул 2011, 12:55

Со даре илиевски

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
http://www.darkoilievski.com.mk/
Slavica-Kikoholicarka
Член
Slavica-Kikoholicarka

Број на мислења : 2
Reputation : 0
Член од : 2011-07-21

Со кој би сакале Кико да направи дует? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Со кој би сакале Кико да направи дует?   Со кој би сакале Кико да направи дует? Icon_minitimeЧет 21 Jул 2011, 21:49

Со Виктор Апостоловски...Smile <3
Вратете се на почетокот Go down
eda-srce
Член
eda-srce

Број на мислења : 52
Reputation : -1
Член од : 2012-02-29
Години : 24
Местолокација : Kikоо

Со кој би сакале Кико да направи дует? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Со кој би сакале Кико да направи дует?   Со кој би сакале Кико да направи дует? Icon_minitimeСаб 10 Мар 2012, 16:49

DareFan напиша:
Со даре илиевски
и со магдалена цветкоска
Вратете се на почетокот Go down
KikoFan
Член
KikoFan

Број на мислења : 38
Reputation : 1
Член од : 2011-05-06

Со кој би сакале Кико да направи дует? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Со кој би сакале Кико да направи дует?   Со кој би сакале Кико да направи дует? Icon_minitimeНед 25 Мар 2012, 16:30

Лоба

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
StefanN
Член
StefanN

Број на мислења : 11
Reputation : 0
Член од : 2012-03-30

Со кој би сакале Кико да направи дует? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Со кој би сакале Кико да направи дует?   Со кој би сакале Кико да направи дует? Icon_minitimeСаб 31 Мар 2012, 14:42

Даниел Дан [You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
olivera1
Член
olivera1

Број на мислења : 10
Reputation : 0
Член од : 2012-05-20
Местолокација : I LOVE DARE ILIEVSKI

Со кој би сакале Кико да направи дует? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Со кој би сакале Кико да направи дует?   Со кој би сакале Кико да направи дует? Icon_minitimeНед 20 Мај 2012, 12:35

Со даре илиевски

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
PiPi
Член
PiPi

Број на мислења : 19
Reputation : 0
Член од : 2012-06-02
Години : 21

Со кој би сакале Кико да направи дует? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Со кој би сакале Кико да направи дует?   Со кој би сакале Кико да направи дует? Icon_minitimeСаб 02 Јун 2012, 15:33

СЛАТКАР И ТОНИ ЗЕН bounce

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

SlAtKaR[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
Smako
Член
Smako

Број на мислења : 4
Reputation : 0
Член од : 2012-10-22
Години : 30

Со кој би сакале Кико да направи дует? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Со кој би сакале Кико да направи дует?   Со кој би сакале Кико да направи дует? Icon_minitimeПон 22 Окт 2012, 13:35

Слаткар Smile

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Со кој би сакале Кико да направи дует? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Со кој би сакале Кико да направи дует?   Со кој би сакале Кико да направи дует? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Со кој би сакале Кико да направи дует?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Христијан Тодороски :: Разно-
Отиди до: