Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

Share
 

 Дали ке дојде кико на лето во охрид

Go down 
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥

Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 33

Дали ке дојде кико на лето во охрид Empty
ПишувањеПредмет: Дали ке дојде кико на лето во охрид    Дали ке дојде кико на лето во охрид Icon_minitimeСаб 21 Мај 2011, 19:57

дали ке дојде кико на лето во охрид
шо мислитеее?

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
http://kikotodoroskifanclub.forummk.com
♥Lozanoska♥
Администратор
♥Lozanoska♥

Број на мислења : 282
Reputation : 5
Член од : 2011-05-06
Години : 33

Дали ке дојде кико на лето во охрид Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали ке дојде кико на лето во охрид    Дали ке дојде кико на лето во охрид Icon_minitimeСаб 21 Мај 2011, 20:56

Нормално дека ќе дојдит!!!

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
jovanna*
Член
jovanna*

Број на мислења : 217
Reputation : 1
Член од : 2011-05-07
Години : 21
Местолокација : Ohrid

Дали ке дојде кико на лето во охрид Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали ке дојде кико на лето во охрид    Дали ке дојде кико на лето во охрид Icon_minitimeНед 22 Мај 2011, 17:39

дааа! Smile

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]Baby you light up my world like nobody else [You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
Кико те сакам
Член
Кико те сакам

Број на мислења : 6
Reputation : 0
Член од : 2011-05-28
Години : 23
Местолокација : kiko

Дали ке дојде кико на лето во охрид Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали ке дојде кико на лето во охрид    Дали ке дојде кико на лето во охрид Icon_minitimeСаб 28 Мај 2011, 14:24

На лето секаде ке оди хехе

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
Христијан
Член
Христијан

Број на мислења : 11
Reputation : 0
Член од : 2011-06-23
Години : 33
Местолокација : Kicevoo

Дали ке дојде кико на лето во охрид Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали ке дојде кико на лето во охрид    Дали ке дојде кико на лето во охрид Icon_minitimeЧет 23 Јун 2011, 13:25

Кико те сакам напиша:
На лето секаде ке оди хехе
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Дали ке дојде кико на лето во охрид Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали ке дојде кико на лето во охрид    Дали ке дојде кико на лето во охрид Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Дали ке дојде кико на лето во охрид
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Христијан Тодороски :: Разно-
Отиди до: