Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

Share
 

 Христијан тодороски од утре почнува да сима песна

Go down 
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥

Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 33

Христијан тодороски од утре почнува да сима песна Empty
ПишувањеПредмет: Христијан тодороски од утре почнува да сима песна    Христијан тодороски од утре почнува да сима песна Icon_minitimeСаб 28 Мај 2011, 13:51

Христијан тодороски од утре почнува да сима песна.
Па ајде да видиме каква песна ке сними сигурно ке е многу убава и многу сишана. Very Happy
Честитки Кико!!!

_________________
Христијан тодороски од утре почнува да сима песна 598340306398999448552180Христијан тодороски од утре почнува да сима песна Normal52Христијан тодороски од утре почнува да сима песна 558356268521846569601542
Вратете се на почетокот Go down
http://kikotodoroskifanclub.forummk.com
♥Lozanoska♥
Администратор
♥Lozanoska♥

Број на мислења : 282
Reputation : 5
Член од : 2011-05-06
Години : 33

Христијан тодороски од утре почнува да сима песна Empty
ПишувањеПредмет: Re: Христијан тодороски од утре почнува да сима песна    Христијан тодороски од утре почнува да сима песна Icon_minitimeСаб 28 Мај 2011, 15:35

Честитки Кико!!!

_________________
Христијан тодороски од утре почнува да сима песна 52Христијан тодороски од утре почнува да сима песна 58Христијан тодороски од утре почнува да сима песна 57
Вратете се на почетокот Go down
jovanna*
Член
jovanna*

Број на мислења : 217
Reputation : 1
Член од : 2011-05-07
Години : 21
Местолокација : Ohrid

Христијан тодороски од утре почнува да сима песна Empty
ПишувањеПредмет: Re: Христијан тодороски од утре почнува да сима песна    Христијан тодороски од утре почнува да сима песна Icon_minitimeСаб 28 Мај 2011, 16:18

♥Lozanoska♥ напиша:
Честитки Кико!!!
конечно некоја вест да ми го разубави денот! Smile

_________________
Христијан тодороски од утре почнува да сима песна 35bw58h
♥️Baby you light up my world like nobody else ♥️
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Христијан тодороски од утре почнува да сима песна Empty
ПишувањеПредмет: Re: Христијан тодороски од утре почнува да сима песна    Христијан тодороски од утре почнува да сима песна Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Христијан тодороски од утре почнува да сима песна
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Христијан Тодороски :: Новости-
Отиди до: