Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

Share
 

 Христијан Тодороски со договор и нова песна

Go down 
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥

Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 33

Христијан Тодороски со договор и нова песна Empty
ПишувањеПредмет: Христијан Тодороски со договор и нова песна   Христијан Тодороски со договор и нова песна Icon_minitimeЧет 02 Јун 2011, 18:20

Христијан Тодороски-Кико, е новиот ексклузивец на „МАК Мјузик“ продукција. Сите веројатно знаете за кого ви зборуваме, Кико е момчето кое беше еден од 20-те финалисти на „Идол“. После излегувањето од шоуто, Кико веднаш влезе во студио и ја сними својата прва песна. Зад песната се потпишуваат, музика Јован Јованов, аранжманот на Иван и Јован Јованов, текстот е на Борче Димитров-Рафинерија.
Песната ќе може да се слушне од понеделник, односно 5 јуни. А спотот за неа ќе почне да се снима следната недела.

_________________
Христијан Тодороски со договор и нова песна 598340306398999448552180Христијан Тодороски со договор и нова песна Normal52Христијан Тодороски со договор и нова песна 558356268521846569601542
Вратете се на почетокот Go down
http://kikotodoroskifanclub.forummk.com
jovanna*
Член
jovanna*

Број на мислења : 217
Reputation : 1
Член од : 2011-05-07
Години : 21
Местолокација : Ohrid

Христијан Тодороски со договор и нова песна Empty
ПишувањеПредмет: Re: Христијан Тодороски со договор и нова песна   Христијан Тодороски со договор и нова песна Icon_minitimeЧет 02 Јун 2011, 20:44

wwwwwwwoooooooooooooowwwwwwwww!!! понеделник???? а како се вика песната ако знаете ?? Smile

_________________
Христијан Тодороски со договор и нова песна 35bw58h
♥️Baby you light up my world like nobody else ♥️
Вратете се на почетокот Go down
Loverr
Член
Loverr

Број на мислења : 2
Reputation : 0
Член од : 2011-06-02

Христијан Тодороски со договор и нова песна Empty
ПишувањеПредмет: Re: Христијан Тодороски со договор и нова песна   Христијан Тодороски со договор и нова песна Icon_minitimeЧет 02 Јун 2011, 21:28

Мене ми кажаа дека се викала ‘Те имам само тебе‘ незз колку е точно
Вратете се на почетокот Go down
♥Lozanoska♥
Администратор
♥Lozanoska♥

Број на мислења : 282
Reputation : 5
Член од : 2011-05-06
Години : 33

Христијан Тодороски со договор и нова песна Empty
ПишувањеПредмет: Re: Христијан Тодороски со договор и нова песна   Христијан Тодороски со договор и нова песна Icon_minitimeПет 03 Јун 2011, 08:27

Песната се вика:Непознат број

_________________
Христијан Тодороски со договор и нова песна 52Христијан Тодороски со договор и нова песна 58Христијан Тодороски со договор и нова песна 57
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Христијан Тодороски со договор и нова песна Empty
ПишувањеПредмет: Re: Христијан Тодороски со договор и нова песна   Христијан Тодороски со договор и нова песна Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Христијан Тодороски со договор и нова песна
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Христијан Тодороски :: Новости-
Отиди до: