Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

Share
 

 Христијан Тодороски направи твитер!

Go down 
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥

Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 33

Христијан Тодороски направи твитер! Empty
ПишувањеПредмет: Христијан Тодороски направи твитер!   Христијан Тодороски направи твитер! Icon_minitimeПет 03 Јун 2011, 20:39

Христијан Тодороски направи твитер!
Може да го следете https://twitter.com/#!/H_Todoroski

_________________
Христијан Тодороски направи твитер! 598340306398999448552180Христијан Тодороски направи твитер! Normal52Христијан Тодороски направи твитер! 558356268521846569601542
Вратете се на почетокот Go down
http://kikotodoroskifanclub.forummk.com
an4e1
Член
an4e1

Број на мислења : 7
Reputation : 0
Член од : 2011-06-05

Христијан Тодороски направи твитер! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Христијан Тодороски направи твитер!   Христијан Тодороски направи твитер! Icon_minitimeНед 05 Јун 2011, 07:37

A kako mu e za da go najdam?
Embarassed
Вратете се на почетокот Go down
 
Христијан Тодороски направи твитер!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Христијан Тодороски :: Новости-
Отиди до: