Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

Share | 
 

  Дали би требало во Македонија да направи турнеја?

Go down 
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥

Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 33

ПишувањеПредмет: Дали би требало во Македонија да направи турнеја?   Пет 03 Јун 2011, 21:23

јас мислам дека треба
а вие? Very Happy

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
http://kikotodoroskifanclub.forummk.com
.annie.♥
Модератор
.annie.♥

Број на мислења : 151
Reputation : 2
Член од : 2011-05-09
Години : 20

ПишувањеПредмет: Re: Дали би требало во Македонија да направи турнеја?   Пет 03 Јун 2011, 21:43

Нормалмо дека треба

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
I love you the most [You must be registered and logged in to see this image.]

Spoiler:
 

Вратете се на почетокот Go down
♥Lozanoska♥
Администратор
♥Lozanoska♥

Број на мислења : 282
Reputation : 5
Член од : 2011-05-06
Години : 33

ПишувањеПредмет: Re: Дали би требало во Македонија да направи турнеја?   Пет 03 Јун 2011, 21:58

Тодороска.♥ напиша:
Нормалмо дека треба [You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
jovanna*
Член
jovanna*

Број на мислења : 217
Reputation : 1
Член од : 2011-05-07
Години : 21
Местолокација : Ohrid

ПишувањеПредмет: Re: Дали би требало во Македонија да направи турнеја?   Саб 04 Јун 2011, 07:58

даа!! Smile

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]Baby you light up my world like nobody else [You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
Kikoholicarka
Член
Kikoholicarka

Број на мислења : 3
Reputation : 0
Член од : 2011-06-04

ПишувањеПредмет: Re: Дали би требало во Македонија да направи турнеја?   Саб 04 Јун 2011, 12:53

Yess :*
Вратете се на почетокот Go down
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥

Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 33

ПишувањеПредмет: Re: Дали би требало во Македонија да направи турнеја?   Саб 04 Јун 2011, 13:42

[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
http://kikotodoroskifanclub.forummk.com
Kiko.T
Член
Kiko.T

Број на мислења : 3
Reputation : 0
Член од : 2011-06-05

ПишувањеПредмет: Re: Дали би требало во Македонија да направи турнеја?   Нед 05 Јун 2011, 19:37

Kikoholicarka напиша:
Yess :*
Вратете се на почетокот Go down
Кикохоличарка до крај♥
Член
Кикохоличарка до крај♥

Број на мислења : 107
Reputation : 0
Член од : 2011-05-10

ПишувањеПредмет: Re: Дали би требало во Македонија да направи турнеја?   Пон 06 Јун 2011, 06:37

Секако дека треба [You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
what is his problem?why is so beautiful?
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]


Вратете се на почетокот Go down
DareFan
Член
DareFan

Број на мислења : 40
Reputation : 0
Член од : 2011-07-14
Години : 24

ПишувањеПредмет: Re: Дали би требало во Македонија да направи турнеја?   Пон 16 Апр 2012, 14:32

Кикохоличарка до крај♥ напиша:
Секако дека треба [You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
http://www.darkoilievski.com.mk/
Milica
Член
Milica

Број на мислења : 33
Reputation : 5
Член од : 2012-04-15
Години : 24
Местолокација : so ti e gajle :D

ПишувањеПредмет: Re: Дали би требало во Македонија да направи турнеја?   Вто 17 Апр 2012, 14:40

DareFan напиша:
Кикохоличарка до крај♥ напиша:
Секако дека треба [You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Дали би требало во Македонија да направи турнеја?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Дали би требало во Македонија да направи турнеја?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Христијан Тодороски :: Разно-
Отиди до: