Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

Share | 
 

 Електрометал заедно со Александар Белов, Влатко Илиевски и Христијан Тодороски

Go down 
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
avatar

Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 33

ПишувањеПредмет: Електрометал заедно со Александар Белов, Влатко Илиевски и Христијан Тодороски    Саб 04 Јун 2011, 20:44

Среда 08.06.2011 забава организирана од Електрометал заедно со Александар Белов, Влатко Илиевски и Христијан Тодороски пред салонот на КИА!!! почеток 20:00 Smile)) Welcome ♥️

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
http://kikotodoroskifanclub.forummk.com
 
Електрометал заедно со Александар Белов, Влатко Илиевски и Христијан Тодороски
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Христијан Тодороски :: Настапи-
Отиди до: