Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

Share
 

 Активност на членовите?

Go down 
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥

Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 33

Активност на членовите? Empty
ПишувањеПредмет: Активност на членовите?   Активност на членовите? Icon_minitimeСаб 04 Јун 2011, 22:42

Гледам секој ден доаѓаат членови нови разгледуваат но никој не коментира не пишува, зошто е тоа така?
Ако имате некој предлог критика слободно кажете за да го промениме тоа да биде поактивни, да имаме повејке членови и повејќе коментари нормално [You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
http://kikotodoroskifanclub.forummk.com
Kikoxolicharka
Член
Kikoxolicharka

Број на мислења : 1
Reputation : 0
Член од : 2011-06-05

Активност на членовите? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Активност на членовите?   Активност на членовите? Icon_minitimeНед 05 Јун 2011, 09:34

zdravo
kako mozham da dobijam maicka so likot na kiko??
Smile
Вратете се на почетокот Go down
jovanna*
Член
jovanna*

Број на мислења : 217
Reputation : 1
Член од : 2011-05-07
Години : 21
Местолокација : Ohrid

Активност на членовите? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Активност на членовите?   Активност на членовите? Icon_minitimeНед 05 Јун 2011, 09:47

за мајците коментирајте и кажувајте во темата за мајците: [You must be registered and logged in to see this link.] не на друго место, па така ќе собереме повеќе членови од форумов и ќе ги направиме мајците Wink

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]Baby you light up my world like nobody else [You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Активност на членовите? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Активност на членовите?   Активност на членовите? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Активност на членовите?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Фан Клуб :: Активности-
Отиди до: