Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

Share | 
 

 Дали ви се допаѓа песната на кико тодороски?

Go down 

Дали ви се допаѓа песната на кико тодороски
 Да
 Не
 Преуба е
 Може и подобро
Види ги резултатите
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥

Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 33

ПишувањеПредмет: Дали ви се допаѓа песната на кико тодороски?    Пон 06 Јун 2011, 20:24

Преуба е

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
http://kikotodoroskifanclub.forummk.com
jovanna*
Член
jovanna*

Број на мислења : 217
Reputation : 1
Член од : 2011-05-07
Години : 21
Местолокација : Ohrid

ПишувањеПредмет: Re: Дали ви се допаѓа песната на кико тодороски?    Пон 06 Јун 2011, 20:29

пре пре пре пре прееенајјуубааааааааааа!!!!!!! не се искажвит со зборовии Very Happy:D <3

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]Baby you light up my world like nobody else [You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
♥Lozanoska♥
Администратор
♥Lozanoska♥

Број на мислења : 282
Reputation : 5
Член од : 2011-05-06
Години : 33

ПишувањеПредмет: Re: Дали ви се допаѓа песната на кико тодороски?    Пон 06 Јун 2011, 20:29

jovanna* напиша:
пре пре пре пре прееенајјуубааааааааааа!!!!!!! не се искажвит со зборовии Very Happy:D <3

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
Кикохоличарка до крај♥
Член
Кикохоличарка до крај♥

Број на мислења : 107
Reputation : 0
Член од : 2011-05-10

ПишувањеПредмет: Re: Дали ви се допаѓа песната на кико тодороски?    Вто 07 Јун 2011, 07:07

♥Lozanoska♥ напиша:
jovanna* напиша:
пре пре пре пре прееенајјуубааааааааааа!!!!!!! не се искажвит со зборовии Very Happy:D <3

_________________
what is his problem?why is so beautiful?
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]


Вратете се на почетокот Go down
.annie.♥
Модератор
.annie.♥

Број на мислења : 151
Reputation : 2
Член од : 2011-05-09
Години : 20

ПишувањеПредмет: Re: Дали ви се допаѓа песната на кико тодороски?    Вто 07 Јун 2011, 22:21

♥Lozanoska♥ напиша:
jovanna* напиша:
пре пре пре пре прееенајјуубааааааааааа!!!!!!! не се искажвит со зборовии Very Happy:D <3

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
I love you the most [You must be registered and logged in to see this image.]

Spoiler:
 

Вратете се на почетокот Go down
Ana.Kiko
Модератор
Ana.Kiko

Број на мислења : 247
Reputation : 11
Член од : 2011-05-08
Години : 24
Местолокација : скопје

ПишувањеПредмет: Re: Дали ви се допаѓа песната на кико тодороски?    Сре 08 Јун 2011, 12:16

дааааааа I love you

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
кико сонце нашее
Вратете се на почетокот Go down
Pekol i raj
Член
Pekol i raj

Број на мислења : 26
Reputation : 0
Член од : 2011-06-13

ПишувањеПредмет: Re: Дали ви се допаѓа песната на кико тодороски?    Пет 01 Jул 2011, 12:17

Todoroska♥ напиша:
Преуба е

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
Lary
Член
Lary

Број на мислења : 6
Reputation : 0
Член од : 2011-07-07
Години : 29

ПишувањеПредмет: Re: Дали ви се допаѓа песната на кико тодороски?    Чет 07 Jул 2011, 15:51

Да
Вратете се на почетокот Go down
bi-44
Член
bi-44

Број на мислења : 15
Reputation : 0
Член од : 2012-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Дали ви се допаѓа песната на кико тодороски?    Вто 03 Јан 2012, 21:03

Todoroska♥ напиша:
Преуба е

_________________
го сакам на христијан
Вратете се на почетокот Go down
Davor
ВИП Група
Davor

Број на мислења : 42
Reputation : 5
Член од : 2011-06-19
Години : 20
Местолокација : Prilep

ПишувањеПредмет: Re: Дали ви се допаѓа песната на кико тодороски?    Саб 10 Мар 2012, 19:16

Да

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.100825206603619.1759.10
KikoFan
Член
KikoFan

Број на мислења : 38
Reputation : 1
Член од : 2011-05-06

ПишувањеПредмет: Re: Дали ви се допаѓа песната на кико тодороски?    Нед 25 Мар 2012, 16:26

Todoroska♥ напиша:
Преуба е

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Дали ви се допаѓа песната на кико тодороски?    

Вратете се на почетокот Go down
 
Дали ви се допаѓа песната на кико тодороски?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Секојдневие :: Анкети-
Отиди до: